Макіяж гейші в домашніх умовах: 15 фото макіяжу в японському стилі

Як зробити макіяж гейші?

Варіанти фантазійного макіяжу шукайте на Сході: Азія сьогодні – головний постачальник незвичайних новинок і трендів, які за дві секунди підкорюють світ

2018 рік почався з оголошення тренда на j-beauty – красу по-японськи. Правда, так називають звичний для японських дівчат порядок догляду за шкірою. Але уваги заслуговують і японські макіяж-традиції. Наприклад, актуальності не втрачає макіяж в стилі гейші – їм як і раніше можна здивувати на костюмованих вечірках, коли потрібно придумати собі яскравий образ. У цьому матеріалі ми розповімо, як створити макіяж гейші самостійно, в чому полягають його особливості та кому він підійде найбільше.

Характерні риси макіяжу гейші

Образ гейші складається з багатьох деталей. Макіяж – важлива його складова. У нього є нюанси, які потрібно обов'язково враховувати, якщо ви хочете по-справжньому перевтілитись.

вибілена шкіра

Щоб добитися потрібного ефекту, вам знадобляться найсвітліші з доступних тональних засобів – найбільшої правдоподібності ви досягнете, якщо скористаєтеся гримом. Біла фарба «ляже» на шкіру щільним шаром, так що природний тон, якщо шкіра у вас, наприклад, смаглява, проступати крізь косметику не буде. До речі, не можна забувати про те, що білим повинно бути не тільки особа, але і шия, зона декольте, руки.

рум'янець

Це обов'язкова умова. Але іноді макіяж гейші все ж доповнюють червоними плямами на щоках. Растушевка при цьому не потрібно.

Червоні губи

Недостатньо просто нафарбувати їх червоною помадою. Губи в макіяжі гейші повинні бути «бантиком», так що доведеться зафарбовувати кольором тільки центральну їх частину, а бічні перекривати тим же білим гримом.

Червоно-чорний макіяж очей

Найчастіше в образі гейші можна побачити серпанок червоних тіней на повіках, доповнену графічні чорними стрілками.

прямі брови

Немає обов'язкової вимоги «випрямляти» брови за допомогою макіяжу, але можна поступити і так. Тобто свої брови – вибілити, а поверх чорним кольором намалювати нові, прямої форми.

Чим вибілити особа для макіяжу гейші в домашніх умовах?

Свого часу справжні гейші користувалися свинцевими білилами, які були токсичні і шкідливі для здоров'я. Вже не одне століття в макіяжі їх не використовують – сьогодні білого, як чистий аркуш, особи можна домогтися навіть за допомогою звичайних тональних засобів, якщо вибрати самий світлий відтінок, а зверху ще й припудрити його.

До речі, замість пудри для більш інтенсивного результату ви можете нанести на шкіру білі тіні, якщо такі є у вашій косметичці.

Інший вихід із ситуації – обзавестися спеціально для макіяжу гейші баночкою білого театрального гриму.

  • Серед його переваг – щільність кольору, а також підвищена стійкість.
  • Разом з природним тоном шкіри він приховає і все недосконалості начебто почервоніння, запалень, темних кіл під очима.

Правда, потрібно мати на увазі, що грим, на відміну від стандартної декоративної косметики, набагато агресивніше впливає на шкіру – зокрема, сильно її сушить. Так що, можливо, використовувати просто світлий тональний крем буде більш розумно.

Макіяж очей і губ гейші в домашніх умовах

Тим, хто володіє основними макіяж-техніками, не важко буде доповнити вибілений тон шкіри іншими елементами макіяжу гейші.

Почніть з макіяжу очей:

Поверх шару праймера і білого гриму нанесіть тіні червоного відтінку або, наприклад, червоні матові рум'яна, а потім розтушуйте їх навколо очей, щоб створити ефект димки. Це лише один з можливих способів. Макіяж очей може бути і більш графічним: ви можете, скажімо, залишити у зовнішніх куточків очей мазок пензлем, на яку були набрані червоні кремові тіні.

Далі чорною підводкою (наприклад, лайнером Perfect Slim від L'Oréal Paris) намалюйте стрілки з гострими кінчиками.Важливо вивести їх за межі контуру очей – так, щоб злегка «витягнути» їх форму, створивши тим самим імітацію азіатського розрізу. Ви отримаєте той же ефект, якщо заодно намалюєте «галочки» у внутрішніх куточків очей.

Слизовий контур нижньої повіки підведіть білим кайалом.

Вії ретельно фарбуйте чорною тушшю.

  • До макіяжу губ приступайте після того, як закрасите їх білим гримом. Наберіть на кисть трохи помади, щоб з її допомогою намалювати лінії, які відокремлять центральну область губ від бічних. Потім заповніть помадою вийшов контур. Пам'ятайте, що результат повинен вийти таким, ніби ви склали губи «бантиком».

Створення японського макіяжу гейші на обличчі європейського типу

Навіть якщо макіяж в стилі гейші буде зроблений за всіма правилами, є ймовірність, що по-справжньому схожою на гейшу ви не станете. Справа в тому, що у японських дівчат азіатський тип зовнішності, для якого характерні в першу чергу вузькі очі.

  • Втім, маючи європейську (зокрема, слов'янську) зовнішність, ви можете спробувати візуально звузити очі за допомогою косметики. Справитися з цим завданням вам допоможуть довгі стрілки. При цьому вони не повинні загинатися вгору.Навпаки, потрібно вести лінію прямо – навіть за межами зовнішнього краю очей. І не забудьте виділити чорним кайалом внутрішні куточки очей. Так ви візуально витягніть форму очей по горизонталі.

Макіяж гейші: фотогалерея
А ви б зробили японський макіяж гейші на вечірку? Напишіть коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: