Макіяж для співбесіди по Skype: 4 ради

Як зробити макіяж для співбесіди по Skype?

Ділимося хитрощами, які допоможуть по ту сторону веб-камери виглядати так само добре, як і в житті

Готуєтеся до Skype-співбесіди? Придумав відповіді на можливі запитання, не забудьте продумати і образ, який додасть вам впевненості в собі і допоможе вам добре виглядати на екрані. Такий макіяж робиться з урахуванням деяких нюансів.

Як підготувати обличчя

Спроба надати шкірі здорове сяйво на екрані буде виглядати як жирний відблиск. Тому праймери з ефектом підсвічування і хайлайтери в цей день під забороною. Нанесіть на шкіру матирующий тональний крем, ретельно опрацювати їм Т-зону, щоб виключити появу непотрібного блиску. Не зайвим буде скористатися матирующей серветкою безпосередньо перед дзвінком.

Матуючий тональний крем ідеальний для Skype-переговорів, проте він може зробити особа плоским. Нанесіть на вилиці щедру порцію рум'ян – для денного макіяжу це було б занадто, але камера «з'їсть» яскравість кольору, а у вас залишиться легкий рум'янець. Ще один варіант – пустити в хід набір для скульптування. Якщо рум'яна освіжать колір обличчя і злегка додадуть йому обсягу, то контуріруются кошти допоможуть підкреслити рельєф.

Як підготувати очі

Переходячи до очей, пам'ятайте, що ваша головна задача – надати їм виразність. Однак макіяж не повинен бути зухвалим або вульгарним, тому тримайте себе в руках. Варто відмовитися від темних smoky eyes, тому що веб-камера розкішний димчастий макіяж перетворить в чорні діри. Краще зробити класичні стрілки – очі стануть яскравіше, але в межах розумного. Доповніть мейк блискучими тінями світлих відтінків (наприклад, кольору шампанського), щоб погляд став свіжим і бадьорим. Нанести тіні слід на обидва століття: побільше на верхнє і в меншій кількості на нижню, по контуру вій.

Як підготувати губи

Макіяж губ в даному випадку – окреме поле для самовираження. Вибирайте яскравий відтінок, якщо хочете (і вважаєте доречним) показати, що ви творча особистість: це допоможе вам виділитися. Але дозволити собі це на співбесіді може далеко не кожна. «Безпечний» варіант виглядає так: нанесіть на губи трохи бальзаму, щоб надати їм м'який блиск, або, якщо хочеться додати яскравості, використовуйте Тінт.

Як підготувати кімнату

Слідувати правилам Skype-макіяжу вкрай важливо, але всі ваші зусилля підуть прахом, а то й враховувати деякі технічні деталі.Потрібно заздалегідь підготувати місце для розмови. Воно повинно бути освітлено так, щоб співрозмовник міг добре вас розглянути. У цьому сенсі природне світло з боку вікна – один з кращих варіантів. Техніку встановіть так, щоб веб-камера дивилася на вас зверху вниз: зйомка знизу мало кого прикрашає.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: