Як зробити корекцію нігтів гелем - френч

Як зробити корекцію нігтів гелем – френч

Доглянуті красиві нігтики – задоволення для будь-якої жінки. Якщо манікюр – це покриття лаком або гель-лаком впоратися самостійно цілком під силу і вдома.

Але ось нарощені нігтики особлива історія, просто видаляти їх не завжди має сенс – адже можна зробити корекцію нарощених нігтів гелем, Залишивши частину наявного на нігтях матеріалу.

Як правильно робити корекцію нігтів гелем

Дана процедура досить проста і проводиться, як правило, 1 раз в 3 тижні.

Її метою є:

 • Приховати дефекти, відростила нігтьової пластини.
 • Відтворити гелеве покриття.
 • Прибрати зайву відросла довжину.
 • Зрадити нігтя естетичний вигляд.

Найкраще проводити корекцію відросло гелевих нагідок у майстра, який їх нарощував. Але якщо цим майстром були ви і належить перша самостійна корекція – запасіться терпінням, будимо вчитися.

Якщо вам доводилося видаляти гель-лак з нігтів може здатися, що процедури схожі, і в цьому дійсно є зерно правди.

Корекція нігтів гелем на дому не характеризується особливою складністю.

Така процедура нічим не відрізняється від тієї, яку виконують в салоні і починається вона з етапів звичайного манікюру.

Все, що необхідно скористатися для виконання корекції – це:

 • лопатка для кутикули,
 • пилки (280, 180, 100),
 • фрезер з насадками кукурудза, барабан, циліндр 1,6мм, конус (застосовуємо відповідно до правил апаратного манікюру),
 • дезинфицирующая рідина,
 • Фрешер і праймер,
 • рідина для зняття лаку,
 • засіб для кутикули,
 • УФ-лампою для сушки,
 • база, топ і гель для нарощування.

Корекція нігтів покритих гелем відбувається в кілька етапів


 1. Дезінфікуємо ручки. Якщо нігтики нафарбовані потрібно видалити покриття – це можна зробити фрезою, пилкою або засобом без розчинника.
 2. Спилюємо частина матеріалу яка погано тримається (без різких переходів), обов'язково обробляємо кутикулу, бафім нігтики (ці етапи можна проходити фрезами). Змахуємо пил і проходимся клінсером.
 3. Наносимо на відросла частина Фрешер, потім праймер (також тільки на натуральну частину).
 4. База наноситься на натуральний ніготь із заступом на гелеву зону – сушимо.
 5. Викладаємо моделює матеріал, заповнюючи вільну поверхню – витягуємо на весь нарощений ніготь і сушимо, після видаляємо липкий шар.
 6. Запилюють нерівності і надаємо необхідну форму нігтя за допомогою пилки або машинки для манікюру, не забудьте обробити нігтики з тильної частини.Струшуємо пил, протираємо. Наносимо топ, просушують, знімаємо липкість.

Така процедура займе у вас близько 2-3 годин через довгого висихання матеріалів.

Після її завершення рекомендується обробити кутикулу спеціальним живильним маслом.

У перервах між корекціями, за бажанням можна наносити на нігті будь-лак. Він не зможе нашкодити гелю.

Єдине, слід правильно вибрати засіб для видалення, який мав би містити в собі розчинника, здатного зашкодити поверхню матеріалу.

ПО ТЕМІ

Корекція нігтів гелем френч


Мабуть, французький манікюр є найбільш поширеним і універсальним.

Однак не дивлячись, на його легкість і простоту, він завжди повинен виглядати ідеально. На корекцію френча зазвичай йде багато часу, тому і така послуга в салоні коштує набагато дорожче інших.

Вся складність полягає в правильній рівно промальовані на кожному нігті лінії посмішки і одночасному дотриманні рівномірного покриття всієї поверхні.

Корекція нігтів гелем френч

Корекція нігтів гелем з френчем, покрокова інструкція якої включає в себе обов'язкові етапи правильного манікюру, виглядає приблизно так:

 1. Виконуємо пункти з першого по третій з корекції гелевих нігтів (розписано трохи вище).
 2. Далі наносимо прозорий моделюючий гель – піднімаємо підставу нігтя, повільно просуваючись до краю, відправляємо в лампу, потім знімаємо липкість.
 3. Приступаємо до камуфлюють гелю. Формуємо область нігтя (до "посмішки") – сушимо пару хвилин в лампі. Робимо обтиснення стресових зон – тепер закріплюємо прищіпкою і ще на хвилину в лампу.
 4. Знімаємо липкість. Тепер слід обпиляти бортики і поверхня нігтів, по завершенні опіла прибираємо пил і знежирюємо.
 5. Основний етап корекції полягає у відновленні лінії посмішки за допомогою пензлика і білого гелю, просушують в лампі чотири хвилини.
 6. Тепер обпилює нігтики і задаємо чіткість форми, видаляємо пил і шліфуємо. Слідом необхідно знежирити нігтики і нанести праймер.
 7. В кінці оформлені нігті покриваються фінішним покриттям без липкого шару, також покриваються внутрішні частини нагідок. Просушуємо дві хвилини.

Така процедура може бути виконана і за класичною схемою, але тільки в тому випадку, якщо відростила посмішка має нормальний зовнішній вигляд, що не просвічується власний ніготь, відсутні тріщини і відшарування.

Корекція акрилових нігтів гелем


Власниці акрилових нігтів, напевно, вже оцінили чудові якості даного матеріалу. Міцність, можливість надати нігтьовим пластин потрібну форму і довжину, хороша швидкість нанесення.

З такою процедурою отримати бажані нігті, які неодмінно привернуть до себе увагу – не проблема. Але щоб їх гарний зовнішній вигляд залишався таким на довгий час, його необхідно час від часу коригувати.

Не завжди такі нігті обов'язково знову покривати акрилом, адже вони вже через тиждень вимагають особливого догляду. Дозволяється комбінувати гель і акрил.

Процес відтворення нової гелевою поверхні нігтя в поетапності не відрізняється від роботи з гелевим підставою, тому сміливо звертайте до нашої інструкції по корекції трохи вище. Тут ми обговоримо лише деякі важливі особливості.

Корекція акрилових нігтів гелем вимагає дотримання деяких правил:

 • Вам не буде потрібно наносити базу, так що після праймера сміливо приступайте до моделирующему гелю.
 • Чи не запилюється акрил дуже тонко – це може привести надалі до тріщин у лінії усмішки.
 • Якщо ви занадто сильно спиляли бічні частини нігтя краще заново побудувати форму.

Таким чином, будь-який із способів корекція нігтя повинен виконуватися відповідно до визначеної інструкції, яка в подальшому допоможе досягти оптимального результату і забезпечити естетичний зовнішній вигляд нігтів на довгий час.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: