Контурінг денний або на кожен день

Як зробити контурінг на кожен день?

Вечірній макіяж зірок без цієї макіяж-техніки вже не обходиться. Правда, це не означає, що контурінгу немає місця в повсякденних образах

Одна з головних прихильниць контурінга Кім Кардашьян макіяж в цій техніці розділяє на 50 (!) Етапів. Для повсякденного макіяжу така схема явно не підходить! Втім, в ній і немає необхідності. Засоби для контурінга, яких в останні роки стає все більше і більше, дозволяють додати рисами обличчя скульптурної всього за пару хвилин.

Якою має бути послідовність дій тих, хто вирішив навчитися денного контурінгу?

тон

Поки тональний крем не завдано, про контурінге годі й думати: для роботи в цій техніці потрібна «база», якій, як правило, служить рівний тон шкіри. Тому, зволоживши шкіру, розподіліть по ній своє звичне тональний засіб, подбавши про те, щоб «лягло» воно рівномірно, без плям і розлучень. Поверх такого фону «гра» світла і тіні, яку створюють засоби для контурінга, очевидна не буде.

бронзер

Домігшись ідеального тону, приступайте до контурінгу. І в першу чергу вам знадобиться бронзер. З його допомогою, як правило, виділяють вилиці.Для повсякденного макіяжу краще використовувати пудровий бронзер. Кремовий ж завжди більш яскравий, він сильніше «в'їдається» в шкіру, якщо його недостатньо добре розтушувати, на обличчі залишаться помітні темні плями. Так що роботу з бронзерів-кремом краще довірити візажиста при створенні вечірнього макіяжу.

До речі, також є такий засіб, як «скульптор» – це матова пудра сіро-корічневного відтінку, за допомогою якої можна отримати потрібну в контурінге тінь. На відміну від бронзера, який, за задумом, повинен надавати шкірі відтінок засмаги, скульптор – то, що спочатку призначено для контурінга. Зверніть увагу, наприклад, на засіб Infaillible від L'Oréal Paris.

Отже, щоб отримати скульптурні вилиці в повсякденному макіяжі, візьміть скошену кисть, наберіть на неї зовсім небагато бронзера або скульптора (краще додати трохи кольору потім, ніж переробляти весь макіяж, «переборщивши» з кількістю), проведіть під виличної кісткою лінію, паралельну лінії щелепи . Контуріровани (навіть в буденному образі) можна не тільки вилиці, але і інші ділянки обличчя. Щоб візуально звузити лоб, скульптор наносять легкими рухами пухнастою кисті у лінії росту волосся.А для того, щоб «підправити» широкий ніс, бронзерів з боків малюють дві темні смуги.

хайлайтер

З хайлайтер все простіше. До речі, для денного контурінга краще вибрати хайлайтер з ніжним, делікатним сяйвом. Великі мерехтливі частинки – це варіант для вечора, в денному же макіяжі знадобиться хайлайтер перловий або з легким ефектом металік (Afterglow від Urban Decay в числі таких). Об'ємної пензлем наносите засіб на скуловую кісточку, під брову і над нею.

растушевка

Мабуть, найважливіший етап в контурінге на кожен день – це растушевка. Якщо не приділити цьому належну увагу, результат буде далекий від природного. Потрібно по-перше, розмити межі між бронзерів і хайлайтер, по-друге, переконатися в тому, що на обличчі не залишилося різких смуг, чітких ліній, плям і інших деталей, які вкажуть навколишнім на те, що ви перестаралися з косметикою. Візажисти переконані: занадто сильно розтушувати що-небудь неможливо.

А ви використовуєте техніку контурінга в денному макіяжі? Напишіть коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: