Як зняти гель-лак з нарощених нігтів: багато пилу з нічого

Як зняти гель-лак з нарощених нігтів: багато пилу з нічого

Кажуть, краса вимагає жертв … Нісенітниця! Краса вимагає грошей!
Карл Лагерфельд

Побачивши зламаний ніготь, хтось задумається про покупку вітамінів, а хтось про нарощування в салоні. Дійсно, зробити тендітні нігті міцними можна по-різному, але з нарощуванням метамарфози відбуваються в режимі реального, а не майбутнього часу.

Питання – що з ними, нігтями не своїми, а нарощеними, робити потім? Насправді нарощування поділяє життя на "до" і "після".

Правила експлуатації для всіх нігтів, природних і штучних, однакові – замість викрутки і штопора не використовувати, в засоби побутової хімії, не занурюйте. А фарбувати – можна, і гель-лаком теж. База, колір, топ – все як завжди. До того моменту, коли приходить час шелак знімати.

Піти й не повернутися може не тільки довгострокове покриття, але і штучне нарощування. Поговоримо, як залишитися без гель лаку, але з нігтями.

Ацетону немає: нігті нарощені, розчинні


Гель-лак – ідеальний варіант для тих, хто не хоче фарбувати нігті вранці, а ввечері їх прати. Шелак сидить на нігтях тижнями і при хорошому розкладі поводиться пристойно – НЕ облазить, не відшаровується і не розтріскується.

Тому і зацікавив власниць нарощених нігтів нагальне питання, чи можна поєднувати технології і матеріали. "Можна", – сказала нейл-індустрія, і натовпу з міцними і міцними акриловими або гелевими нігтями вишикувалися в салони за довговічною красою.

Довговічна краса виявилася фатальною. Позбутися від неї по-старому, "компресом" (фольга, вата, ЖДСЛ), виявилося не можна.

Ацетон в принципі ворог людини, але до нарощені нігті його і близько підпускати не можна – не розчиниться, так зіпсує. А рідиною без ацетону видаляти довгострокове покриття – марна трата часу. так ніж зняти гель-лак з штучних нігтів?

Правильна відповідь – фрезою або пилою, тобто спилювання. Дезінфікуємо руки, відсуваємо кутикулу і пиляємо. Подробиці – нижче.

В апарата: знімаємо гель-лак апаратом для манікюру з нарощених нігтів


Спиляти швидко – значить спиляти фрезою. Працює блискавично, але небезпечно. Потрібен навик, придбати який можна на типсах.

Який фрезою знімати гель-лак? Якщо "дорого і багато", то керамічної, яка ріже гель-лак, як масло, не нагрівається і не забивається. Але з нарощеними нігтями сміливо можна працювати "без понтів" – твердосплавних фрезою.

Надмірні ніжності в роботі з штучними матеріалами не потрібні. До речі, допив до "м'яса" навіть при роботі з натуральними нігтями – треба постаратися.

Фрезу вибираємо тверду (із зеленою або синьою рискою). Форму – зручну (циліндр, конус або "кукурудзу").

Обороти виставляємо відповідно до віртуозністю володіння інструментом, але не менше 10000. Відсунувши кутикулу подалі від фронту робіт, включаємо настільний пилосос, апарат і приступаємо.

  1. Спилюємо гель-лак у напрямку від кутикули до вільного краю і по ходу руху фрези.
  2. Ліктями впираємося в стіл, а робочою рукою спираємося на мізинець, безіменний або торець долоні.
  3. Фреза повинна ковзати по нігтю, а не "вгризатися" в нього. Сила натиску – як при роботі з кульковою ручкою.
  4. Проводимо опил погладжують короткими рухами, не затримуючись надовго (більше 2-3 секунд) в одній точці. Якщо виникло відчуття печіння і горіння, збільшуємо (саме – збільшуємо) швидкість фрезера і зменшуємо силу натиску.
  5. Працюємо фрезером до повного спилювання матеріалу, після чого приступаємо до корекції нарощених нігтів.

Нарощені – не свої, і "перепив" з необережності трагедією не є.Товстий шар гелю або акрилу захистить своє, рідне, від травм, а будь-які гіпотетичні похибки виправить корекція, яку зазвичай поєднують з спилювання гель-лаку по одній простій причині – періодичність проведення тієї й іншої процедури приблизно однакова. Навіщо платити двічі, коли і там, і там – пиляти?

Зняти гель-лак фрезером і поєднати процедуру з корекцією – справа хороша. А що, якщо лак відколовся раніше ніж треба, до планової корекції? На допомогу приходить пилка звичайна.

ВІДЕО ІНСТРУКЦІЯ

Своїми руками: спилювання гель-лаку пилою


Пилки бувають різні, і їх принциповою відмінністю є не матеріал, а абразивність, тобто Грито.

Якщо грит, наприклад, 60-80, їй можна хоч кіл тесати або довжину штучних нігтів вкорочувати. Якщо грит, наприклад, 900-1200, нічого, крім дзеркального блиску, такий пилою не випила – полірує і тільки.

Розмірковуючи, який пилою знімати гель-лак, вибирайте низьку абразивність. Двостороння на 100/180 грит – те, що потрібно.

  1. Починаємо роботу з зони у кутикули, акуратними, але впевненими рухами запілівая лак низькоабразивні стороною.
  2. Зчищають матеріал, працюючи пилою в одному напрямку, уникаючи рухів "туди-сюди" і контакту інструменту з шкірою.
  3. Працюємо до бази, спилювати яку необов'язково, якщо за опилом слід манікюр і не передбачається корекція.
  4. Струсивши пил, шліфуємо нігті м'яким бафом і фарбуємо традиційно – обезжириватель, колір, колір і топ.

Існує думка, на нарощених нігтях звичайний лак сидить тижнями – як гель-лак. І знімати його зовсім нехлопотно. Протер – і пішов.

У зв'язку з чим доцільність гель-лакового манікюру на штучних нігтях викликає великі сумніви. Але якщо неодмінно треба – гель-лаки в вашому розпорядженні. Накладати тонким шаром. Знімати тільки опилом. Щоб ніхто не постраждав.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: