Як зняти накладні вії в домашніх умовах - 3 правила

Як знімати накладні вії в домашніх умовах?

Кілька трюків, які допоможуть впоратися з завданням

  • Накладні вії знімаються дуже просто: зазвичай досить потягнути їх за край, і вони відклеюються без шкоди для очей і хворобливих відчуттів. Але якщо ви використовували стійкий клей або у вас дуже чутлива шкіра, за допомогою ватної палички нанесіть на вії масло або двофазну рідину для зняття макіяжу. Залиште засіб на хвилину, і вже після цього потягніть за край вій, починаючи від зовнішнього кута ока до внутрішнього.
  • Якщо, навпаки, ви хочете продовжити життя накладним віям ще на пару днів, змивайте макіяж очей за допомогою ватних паличок, завдавши на них рідину для демакіяжу на водній основі. Акуратно, не зачіпаючи ресничний контур, видаліть макіяж. Клей в такому випадку повинен бути досить стійким, щоб вії добре приклеїлися і могли протриматися не один день.
  • Слід пам'ятати, що клей не корисний для очей, так що зловживати цим трюком не варто: на ніч краще все-таки знімати накладні вії і давати очам відпочити.

А як ви знімаєте накладні вії? Діліться порадами в коментарях!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: