Чим знежирити нігті перед гель-лаком в домашніх умовах

Як знежирити нігті перед гелевим манікюром?

Знежирення нігтів – етап манікюру, який часто пропускають, і даремно. Розбираємося, чим і як можна знежирити нігті, перед тим як нанести гелеве покриття

Прогрес не стоїть на місці. Сьогодні засоби для зняття лаку часто не тільки не містять ацетон, а й можуть похвалитися маслами і вітамінами в складі. Це позитивно позначається на здоров'ї і зовнішній вигляд нігтів.

Але у цієї медалі є зворотний бік. Якщо після використання такого засобу нанести на нігті гель, то він навряд чи протримається довше звичайного лаку. Щоб продовжити життя манікюру, потрібно обязтельно скористатися знежирювачем до початку процедури. Ви не зробите помилку, якщо будете дотримуватися наших порад:

  • Знежирювати нігті потрібно, навіть якщо ви нічого не завдавали. На чистої нігтьової пластини все одно залишаються частинки бруду, вона може блищати через те, що пітніють долоні, це природно.

  • Для знежирення нігтів найкраще підійде спеціальний засіб. Якщо такого під рукою не виявилося, максимум який ви можете собі дозволити – знежирити нігті туалетною водою перед нанесенням звичайного лаку. З гелями такий трюк не пройде.

Перш ніж нанести лак, необхідно знежирити нігті спеціальним засобом. Його ж можна використовувати перед нанесенням гель-лаку і для зняття верхнього липкого шару.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: