Як застосовувати Алгель - наче й не підмочити репутацію

Як застосовувати Алгель – наче й не підмочити репутацію

Основною причиною неприємного запаху поту є гіпергідроз. Вологе середовище сприятлива для розмноження бактерій, продукти життєдіяльності яких і викликають специфічний аромат.

Сучасні аптечні мережі пропонують великий вибір антиперспірантів, одним з яких є Алгель. Його можна наносити на проблемні зони (стопи, пахви, долоні).

Він випускається в декількох формах:

  Гель Алгель для ніг об'ємом 20 мл, 50 мл, 75 мл;Дезодорант – антиперспірант Максимум 50 мл;Кульковий антиперспірант 50 мл.

Виробник стверджує, що одноразове нанесення на шкіру позбавить від пітливості і неприємного запаху на кілька днів. Чи так це насправді, розглянемо в цій статті.

Дезодорант Алгель – ефект з аптеки


Проблема рясної пітливості знайома багатьом. З цієї причини люди соромляться сторонніх і відчувають масу незручностей.

регулярне використання антиперспіранти Алгель допомагає боротися з далеко не невинною особливістю організму і забути про прояви сильної пітливості на кілька днів.

На відміну від аналогічних засобів Алгель:

  виготовляється на основі води – не сушить шкіру і не викликає роздратування, а отже, підходить навіть для чутливої ​​шкіри;не містить штучних ароматизаторів – є гіпоалергенним;економічний у використанні – одного флакончика вистачає на кілька місяців;захищає від поту і запаху на кілька днів – не вимагає щоденного використання;діє тільки на шкіру і не всмоктується в кров – тому безпечний для здоров'я.

Як діє Алгель?


Головним активним компонентом антиперспіранти Алгель є хлоргидрат алюмінію, який активно взаємодіє з білками епідермісу і призводить до закупорки потових залоз.

Боятися цього процесу не варто, оскільки якщо прикрити залози локально, зайва рідина знайде вихід на іншій ділянці шкіри.

Крім того, білково-алюмінієві елементи залишаються на поверхні шкіри і не всмоктуються в кров, поступово видаляються під час водних процедур.

Важливо відзначити, що Алгель НЕ УСУВАЄ причину підвищеної пітливості, а лише бореться з її симптомами, тому позбутися від рясного потовиділення назавжди, таким чином, не можливо! Після виходу з обігу водний обмін згодом відновиться, і буде працювати в звичному режимі.

Як використовувати Алгель від поту?


При інтенсивної пітливості пахв, долонь і стоп Алгель є справжньою паличкою – виручалочкою. Він блокує виведення рідини на проблемних ділянках, усуваючи причину неприємного запаху.

Однак для максимальної ефективності важливо користуватися антиперспірантів правильно:

  наносити антиперспірант можна тільки на чисту і абсолютно суху шкіру, оскільки при попаданні залишилися бактерій на аплікатор зробить речовина неефективним;проводити процедуру потрібно перед сном, після вечірніх водних процедур. Вночі потові залози працюють з мінімальною активністю, тому закупорити їх набагато простіше;після нанесення потрібно дочекатися повного висихання засобу;в зоні пахв не можна використовувати антиперспірант відразу після депіляції – тільки через 1-2 дня;оброблену поверхню ніг не варто піддавати дії води протягом 3-4 годин, щоб не заважати дії активних речовин;на ранок після нанесення потрібно промити оброблену зону невеликою кількістю води, щоб видалити надлишки;наносити Алгель потрібно тільки локально, оскільки при обробці великої поверхні порушується процес терморегуляції.

Частота використання Алгеля обумовлена ​​індивідуальними особливостями організму.

При рясної пітливості його варто наносити один раз в 2-4 дня, а при помірному потовиділенні в 3-6 днів.

Перші 3 дні використовувати засіб від поту потрібно щодня, щоб домогтися максимальної концентрації на поверхні шкіри.

Протипоказання і запобіжні заходи


Купуючи Алгель для боротьби з запахом поту важливо розуміти, що це не звичайний дезодорант, а лікарський препарат, використовувати який потрібно тільки по достатнім показанням.

Якщо потовиділення незначне, цілком достатньо скористатися тальком або косметичним дезодорантом.

При нанесенні потрібно обов'язково дотримуватися запобіжних заходів:

  не використовувати при наявності роздратування, порізів або тріщин на шкірі;при виникненні сильного свербежу або печіння потрібно ретельно промити оброблену зону водою;не допускати попадання на слизові оболонки;зберігати тільки в місці, недоступному для дітей.

Алгель має всього кілька протипоказань:

  індивідуальна непереносимість;наявність захворювань шкіри;період вагітності та лактації.

Дія антиперспіранти Алгель при вагітності не вивчена, тому ми відносимо його до протипоказань, щоб не допустити шкоди здоров'ю майбутньої мами і малюка.

Алгель: реальні відгуки


Думки про ефективність використання Алгеля при гіпергідрозі розділилися.

З позитивних сторін користувачі відзначають:

  доступну вартість в порівнянні з антиперспірантами інших брендів;відсутність запаху;відсутність слідів на одязі;відчуття сухості в перебігу декількох днів.

Але є і абсолютно протилежні думки:

  подразнення і свербіж після нанесення;дію менше 2 днів;надмірна сухість та лущення;активне потовиділення після виходу з обігу;довгий висихання.

Найчастіше негативну думку складається після декількох невдалих спроб використання антиперспірантів або при яскраво вираженій формі гіпергідрозу, впоратися з симптомами якого можна лише засобами на спиртовій основі.

Якщо Ви плануєте використовувати засіб подібної дії вперше, робити висновки про ефективність варто не раніше 3 днів регулярного використання, оскільки активна дія починається тільки при досягненні максимальної концентрації на шкірі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: