Як запобігти появи зморшок на обличчі: Лайфхак і поради

Як запобігти появи зморшок – шкідливі БЮТ звички

Краще не боротися зі зморшками, а запобігти їх появі. Щоб не довелося братися за кошти з ефектом anti-age завчасно, дотримуйтесь ці правила, коли наносите макіяж

Використовуйте засоби з SPF

Про те, як важливо користуватися засобами з SPF не тільки на березі моря, але і в звичайному житті, йдеться чимало. І не просто так – одне з негативних наслідків впливу УФ-променів на шкіру полягає в тому, що вони руйнують колагенові волокна. Отже, відмовляючись від SPF, ви прирікаєте себе на передчасне старіння. Так що доглядати за шкірою обличчя найкраще кремом з SPF. Ще один вихід – вибрати для себе тональну основу з сонцезахисними фільтрами.

Руки геть від особи

Задумайтеся про те, як ви травмуєте шкіру, позбавляючись від прищика вручну. Пошкодити її структуру – простіше простого. У гіршому випадку через згубну звичку тиснути прищі ви отримаєте зморшки або навіть шрами. Щоб цього не сталося, як можна менше чіпайте шкіру руками, а запалення лікуєте засобами, призначеними спеціально для цього.

Очищайте шкіру перед сном

За день на поверхні шкіри накопичуються забруднення, причому деякі речовини можуть бути особливо шкідливими.Вони руйнують колаген та еластин. Вночі, відновлюючись, шкіра навряд чи зможе протистояти цьому процесу, якщо на ній залишився шар макіяжу, який, змішавшись з себумом, забиває пори. Змити макіяж перед сном і гарненько очистити шкіру – це найкраще, що ви можете зробити перед тим, як піти спати.

спіть правильно

До речі, про сон. Тим, хто любить спати, сховавши обличчя в подушку, варто побоюватися раннього появи зморшок. Через те, що шкіра стикається з тканиною подушки, вона розтягується, мнеться, стискається. Або привчіть себе спати на спині, або купіть наволочку з шовку – тоді шкоди шкірі не буде.

Уникайте пілінгу

Занадто часто робити пілінг – небезпечна справа: пристрасть до цієї процедури може залишити шкіру без захисного шару і зробити її більш вразливою. Токсинів із зовнішнього середовища, а також УФ-променів буде набагато легше її пошкодити. Таким чином, це може прискорити процеси старіння. У той же час не варто зовсім відмовлятися від відлущування, інакше шар ороговілих клітин зробить шкіру тьмяною, а разом з тим і візуально старішої.

Регулюйте температуру води

Вода плюс гелі для душу – це суміш, яка позбавляє шкіру її гідроліпідного бар'єру.А висока температура повітря у ванній кімнаті через гарячого душу – причина, по якій після руйнування цього захисного шару шкіра буде швидко втрачати вологу з «внутрішніх запасів». Це зробить її сухою і знову ж прискорить процеси старіння.

А що ви знаєте про шкідливі б'юті-звички? Напишіть в коментарях.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: