Запечені тіні для повік, запечені рум'яна і хайлайтер: як наносити і користуватися

Як використовувати запечені тіні, рум'яна і пудру?

Як правильно використовувати в макіяжі запечені кошти? Поради візажиста

Наталя Огінський
візажист

Запеченими тіні для повік, рум'яна і пудру назвали невипадково: ці кошти дійсно запікають під впливом високої температури. Завдяки цьому вони, по-перше, більш «міцні» і навряд чи розіб'ються при найменшому необережному русі, по-друге, легко наносяться і не скачуються і, по-третє, мають відмінну стійкість.

Так як макіяж-засоби, що отримуються в результаті застосування такої технології, є нічим іншим, як запеченими рідкими засобами, вони, як правило, мають дуже легку і оксамитову текстуру і дрібні світловідбиваючі частинки в складі. Від пресованих запечені продукти візуально можна відрізнити по тонким мерехтливим прожилкам.

З огляду на те, яку «природу» мають запечені кошти, їх можна наносити двома способами – сухим і вологим. У першому випадку використовуйте суху кисть з натурального ворсу, і макіяж буде виходити природним, а сяйво – легким і делікатним. У другому, навпаки, кисть повинна бути вологою (для нанесення краще використовувати інструменти з штучним ворсом), і покриття буде більш щільним, пигментированним і з вираженим металевим блиском.

Таким чином, запечена пудра при сухому нанесенні є, власне, пудрою, при вологому – замінює тональний засіб (зверніть увагу на пудру-хайлайтер Naked Illuminated від Urban Decay). Те ж стосується запечених рум'ян і тіней (такі є, наприклад, у NYX Professional Makeup) – при зіткненні з водою кошти стають кремовими, а значить, лягати на шкіру будуть напівпрозорим шаром і стануть відмінним варіантом для створення «макіяжу без макіяжу».

А ви використовуєте в макіяжі запечені кошти? Залиште коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: