Макіяж з рожевим відтінком: поради експертів

Як використовувати рожеві відтінки в макіяжі?

Тим, хто експериментує з рожевим кольором, загрожують дві речі. Перша – стати схожою на підлітка. Друга – перетворитися на подобу пластикової ляльки. Що робити, щоб цього не сталося?

  • знайте міру

Рожевий total look – не найкращий варіант для тих, хто націлений на створення «дорослого» способу. Проте, необов'язково повністю відмовлятися від рожевого. Головне – почуття міри. З рожевими тінями, «густим» рожевим рум'янцем на щоках і рожевими губами не так уже й важко перетворитися в копію Барбі. Вибирайте щось одне: робіть рожевий акцент або на очі, або на губи. Блондинкам найбільше підходять пастельні тони, брюнеткам – соковиті ягідні відтінки рожевого.

  • Додайте трохи рожевого в макіяж нюд

Останнім часом найбільш популярний варіант використання рожевого, якщо судити по образам з модних показів, – у версії «макіяж без макіяжу». Доповнити рожевим нюдовий макіяж – відмінна ідея. Цей прийом допомагає освіжити образ, зробити його більш милим і юним. Нанесіть на повіки рожеві тіні або бежеві з рожевим подтоном, вилиці підкресліть парою штрихів рожевих рум'ян, а губи підфарбуйте бальзамом для губ.

  • Вибирайте засоби з глітером

Рожевий колір не буде виглядати по-дитячому, якщо у засоби текстура з ефектом металік. Це стосується в першу чергу засобів для макіяжу очей. Найкраще вибирати кілька відтінків рожевого (від пастельно-світлого до темно-ягідного) і з їх допомогою створювати «металеві» smoky eyes.

  • Пам'ятайте про правила поєднання кольорів

Чорний – універсальне додаток до будь-якого відтінку. Крім нього з рожевим поєднуються контрастні синій, бірюзовий, фіолетовий, але в одному образі вони будуть виглядати «приторно». Вибирайте більш спокійні відтінки в пару до рожевого: сливовий, кавовий, коричневий, мідний, бежевий.

  • Використовуйте нестандартні прийоми

Щоб рожевий в макіяжі не викликав поблажливу посмішку оточуючих, пускайте в хід прийоми, які відвернуть від використовуваного кольору. Один з варіантів – створити «вологий» ефект на століттях. Для цього нанесіть на шкіру спочатку базу для макіяжу очей, а поверх – кремову помаду рожевого відтінку. Растушуйте її так, щоб інтенсивність кольору спадала у напрямку від війкового контуру до складці століття. Інший варіант – підкреслити очі яскравими рожевими стрілками з глітером.Крім того, можна в макіяжі губ використовувати матову неонову рожеву помаду. Таким чином, є маса способів «перемкнути» увагу з кольору на форму, текстуру і інші деталі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: