Як правильно використовувати кайал для очей: поради та рекомендації візажистів

Як використовувати кайал?

Навіть ті, хто з класичним лайнером на «ти», часто не вміють користуватися кайалом. заповнюємо прогалину

Взагалі-то кайал – одне з найдавніших косметичних засобів: використовувати його почали ще за кілька тисячоліть до нашої ери. Причому поширений він був відразу в декількох культурах: у Індії, Єгипті та інших країнах. Для отримання кайала змішували сурму, галеніт і малахіт. Цим складом підводили очі – і жінки, і чоловіки. І робилося це не тільки для краси: вважалося, що такий макіяж захищає від пісочного вітру, сонячних променів і пристріту.

Сучасний кайал, як і багато інших засобів для макіяжу очей, випускається в зручному форматі олівця. В першу чергу кайал призначений для того, щоб обводити ресничний контур і слизову – найніжніші ділянки, які легко травмувати. Як правило, в його склад входять мінеральні речовини і рослинні антисептики – все для того, щоб не нашкодити очам і чутливій шкірі навколо них.

З огляду на ці особливості кайала, його можна застосовувати відразу декількома способами:

  • Основний варіант – нанести кайал на внутрішню частину століття.Потрібно мати на увазі, що темна обведення візуально зменшує очі. Але одночасно погляд стає більш глибоким. Для вечірнього макіяжу такий ефект дуже підходить. Через м'якої текстури кайал відразу ж малює дуже яскраві, насичені за кольором лінії, тому стежте за тиском – перестаратися дуже легко.
  • За допомогою кайалом світлих кольорів можна підвести слизову нижньої повіки і таким способом додати погляду бадьорість і свіжість, а також візуально зробити очі більше і ширше.
  • Світлий кайал знадобиться в тому випадку, якщо ви звикли до яскравого макіяжу очей – наприклад, до кольорових smoky eyes. Щоб відтінки тіней, які ви вибираєте, не виглядали тьмяно, покрийте верхні повіки шаром білого кайала. Така база зробить кольори нанесених поверх тіней і підводки більш насиченими.
  • Кайал ідеально підходить для створення м'яких стрілок. Проведіть лінію звичним чином і злегка розтушуйте її короткої, жорсткої пензлем: текстура легко піддасться, і чітка лінія стане м'якою, розпливчастою.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: