Як використовувати гель для чищення клавіатури

Як використовувати гель для чищення клавіатури

Всі знають, що в клавіатурі дуже швидко накопичуються крихти, дрібне сміття, пил, бруд. Згідно з численними дослідженнями вчених було доведено, що в середньостатистичної клавіатурі міститься мікробів в кілька разів більше, ніж в унітазі. Але на відміну від останнього, клавіатури чистять рідко або не чистять зовсім.

В результаті цей комп'ютерний інструмент стає справжнім джерелом зарази.

Особливо це характерно для офісів великих компаній, тим більше, коли комп'ютером користуються одночасно кілька осіб.

Для захисту від небезпечних захворювань чистити клавіатуру потрібно регулярно, видаляти забруднення і дезінфікувати. Але багато хто знає, що робити це дуже складно, так як потрібно діставати все кнопки, розбирати, потім знову збирати. Це забирає чимало часу і сил.

У зв'язку з цим виробники задумалися, що винайти, щоб полегшити життя власникам комп'ютерів.

Так і з'явився на ринку гель для очищення клавіатури, Які сьогодні є гідною альтернативою іншим засобам для дезінфекції.

Гель для чищення клавіатури і техніки Magic cleaner – швидко і легко видаляє пил з принтерів, сканерів, мобільних телефонів і клавіатур. Не залишають слідів на поверхні і на руках, дезінфікують, знищують до 80% бактерій.

  1. Гелеву субстанцію кладуть на клавіатуру,
  2. Дають засобу проникнути глибоко між клавіш і дістають його разом з брудом.
  3. Користуватися можна неодноразово, поки гель не змінить колір.

Виглядає ця гелеобразная субстанція, як невеликий м'ячик, який стикаючись з поверхнею клавіатури, набуває потрібної форми.

Magic cleaner – гель для чистки техніки

Також популярна липучка гель для очищення клавіатури Bright Cleaner. Ефективно очищає від дрібного сміття з поверхні клавіатури комп'ютера і ноутбука, легко проникає між кнопок, добре дезінфікує. Складається з клейкою м'якої гуми.

ПО ТЕМІ

Як використовувати гель для чищення клавіатури


Гель з резінообразной консистенцією може використовуватися навіть дитиною. Правда, варто мати на увазі, що повної дезинфекції він не забезпечить, але добре підійде для швидкого прибирання.

Гелі від Супер Клин мають всі сертифікати якості, схвалені для використання в США, Європі, Північній Америці.

У зв'язку з тим, що електроніка має нестандартні розміри, тому застосування серветок і ганчірок не завжди зручно, на відміну від гелю-липучки, який є прекрасним інструментом для очищення сучасних гаджетів і звичайно клавіатури.

Порядок використання гель:

  1. Для початку необхідно пом'яти кулька трохи в руках.Розбирати клавіатуру не потрібно, кнопки можна залишити на місці.
  2. Гель кладуть на клавіатуру і акуратно катають по поверхні, намагаючись охопити кожну ділянку.
  3. Бруд міцно прилипає до гелю і виймається разом з ним.

Такий гель є багаторазовим, але поступово від бруду він буде змінювати колір. Як тільки липучка почне темніти, значить прийшла пора її викинути і придбати нову.

Деякі покупці відзначають, що при різких ривках на кнопках можуть залишатися частинки гелю, тому всі рухи повинні бути акуратними і плавними.

Гель для чищення клавіатури слимак допоможе видалити бруд і пил з радіо телефонів, смартфонів, планшетів та іншої техніки. У господарстві він завжди стане в нагоді, а якщо врахувати, що стоїть зовсім недорого, придбати його звичайно ж варто.

Гель для очищення клавіатури – де купити


Багато хто задається питанням, де купити гель для чищення клавіатури. Сьогодні багато виробів, в тому числі для чищення електроніки, виробляють в Китаї.

Китайські фірми виробляють гелі за цілком доступними цінами. Середня вартість засобу розпочинається від 10 доларів.

У російських магазинах ціни будуть на порядок вище, тому в цілях економії багато людей замовляють цей товар безпосередньо з Китаю через спеціалізовані сайти.

Один з найпопулярніших серед росіян сайт по покупці китайських товарів – Aliexpress. Там ви знайдете великий вибір гелів за низькими цінами. Можна ознайомитися з відгуками покупців і знайти надійного постачальника.

Доставка товару буде безкоштовною. Оплата здійснюється через інтернет і вже через 20-30 днів засіб приїде в найближче до вас поштове відділення.

Купити гель для чищення клавіатури і техніки

Якщо купувати через інтернет вам не хочеться, загляньте в магазини з канцелярськими товарами, а також у магазини комп'ютерної техніки. Такі гелі зазвичай представлені в відділах з аксесуарами і засобами по догляду за технікою.

Замовити продукцію можна в вітчизняних інтернет-магазинах з доставкою додому або в офіс. Гель для чищення клавіатури може стати забавним подарунком не тільки для себе або друзів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: