Як виконати нарощування коротких нігтів гелем

Як виконати нарощування коротких нігтів гелем

Домашні клопоти, постійний поспіх, робота, сім'я, міський ритм життя не залишають жінкам часу на догляд за собою, тому багато дівчат вважають за краще нарощування коротких нігтів гелем, Яке дає стабільний і тривалий результат. Такий манікюр не доставляє незручностей, безпечний, натуральний, виглядає природно.

Робота з коротким манікюром


  1. В першу чергу, майстру необхідно очистити пластину від верхнього блискучого шару м'якої пилою. Це обов'язково для поліпшення зчеплення штучних матеріалів з поверхнею нігтя.
  2. Далі майстер вибирає тіпси або форми, на які буде накладатися гель. Форми – це трафарет з пластмаси, металу або паперу, яку накладають на пластину таким чином, щоб поверх нього можна було накласти гель рівним шаром.
  3. Потім його полимеризуют під променями ультрафіолетової лампи.
  4. Коли гель застигне, йому надають потрібну форму, спилюють все зайве. В результаті ніготь отримує природне продовження.

Нарощування коротких нігтів гелем


Нарощування може бути виконано в стилі "французький манікюр", коли кольоровим або білим гелем оформляють край нігтя, а нігтьове ложе покривають камуфляжем.Такий френч буде виглядати елегантно і акуратно.

Для коротких нігтів зазвичай вибирають довжину не більше "двійки" і вважають за краще нарощування на форми.

В результаті власниці такого манікюру без праці вдасться виконувати домашню роботу, повноцінно відпочивати, працювати, доглядати за дитиною.

Короткі нігтики НЕ будуть відшаровуватися, ламатися, зачіпатися за одяг.

Гель є оптимальним матеріалом для невеликої довжини, так як легко моделюється.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: