Макіяж-трюки: 7 рад виглядати відмінно

Як виглядати, ніби повернувся з відпустки? 7 рад

Кожен день хочеться виглядати так, немов тільки вчора ви повернулися з відпустки – і тепер свіжі, бадьорі і повні сил. Які макіяж-трюки дозволять зімітувати цей процес?

легкий масаж

Стан шкіри може розповісти оточуючим про ваше самопочуття набагато більше, ніж ви самі б того хотіли. Тому перший крок при створенні макіяжу з «відпускний» ефектом – ретельна робота зі шкірою. Її, по-перше, добре б «розбудити»: на це здатні кошти, до складу яких входить м'ята (вона покращує кровообіг і надає особі свіжий, здоровий вигляд). До таких відносяться, наприклад, деякі гелі для вмивання. По-друге, шкіру слід зволожити, одночасно зробивши легкий масаж: кругові рухи з легким натисканням на шкіру нададуть тонізуючу дію.

без припухлостей

Позбутися від набряклості – одна з ключових завдань для тих, хто хоче з'явитися на роботі в ідеальному вигляді. Експерти стверджують, що найкраще з проблемою справляється холод. Чи врятує охолоджена ложка, якщо прикласти її до шкіри під очима, або нанесення крему, який деякий час провів в холодильнику.

«Ні» тьмяності

Тьмяна шкіра – це втомлена шкіра, якої не вистачає сонячного світла і вітамінів.Проблему потрібно вирішувати відходом, правильними харчуванням і режимом, але якщо приховати її потрібно тут і зараз – зверніться за допомогою до засобів з ефектом сяйва. Перше, що ви можете зробити, – додати в свою тональну основу трохи мерехтливого пігменту, щоб до рівного тону додався здоровий блиск. Друге – скористатися хайлайтер і розставити легкі «відблиски» на виступаючих ділянках особи.

Підводка – тільки зверху

Якщо головна мета при створенні макіяжу – виглядати такою, що відпочила, в макіяжі очей доведеться відмовитися від підводки нижньої повіки. Вся справа в тому, що вона «тягне» зовнішній кутик ока вниз, через що погляд стає втомленим і сонним. Так що обмежтеся стрілками на верхньому столітті і малюйте їх тільки такими відтінками, які роблять очі яскравіше. Чорний в даному випадку – не найкращий вибір.

Вогонь в очах

Щоб бадьорість читалася в ваших очах, скористайтеся простим Лайфхак: нанесіть трохи консілера з мерехтливими частинками у внутрішні куточки очей. Це дозволить «підсвітити» їх і тим самим візуально розкрити їх, зробити погляд бадьорим і свіжим.

Туш – в центр

Перш ніж нафарбувати вії, обов'язково скористайтеся керлеров – завдяки вигину, який придбають вії, погляд знову ж вийде більш відкритим.При нанесенні туші намагайтеся «витягати» щіточкою вії в середині ряду – це дозволить отримати «ляльковий» погляд.

Бронзер + рум'яна

Використовуйте обидва засоби після пом'якшення тілесних. Рум'яна, нанесені на вилиці по діагоналі, «підтягнуть» особа, створять ефект пружної шкіри. А бронзер під виличної кісткою, з боків на лобі допоможе створити враження, ніби шкіра підрум'яниться на сонці.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: