Як підкреслити очі за допомогою макіяжу

Як виділити очі?

Шість простих трюків, які допоможуть зробити очі яскравіше

  • Щоб підкреслити відтінок очей і за рахунок цього їх виділити, досить просто використовувати олівець для очей або підводку контрастного відтінку. Зеленим очам підійде фіолетова підводка, блакитним – золота, коричневим – синя, сірим – темно-коричневих тонів.
  • Очі відразу будуть виглядати яскравіше, якщо зробити невелику стрілку на верхньому столітті підведенням або олівцем з сильним блиском або перламутром. Це допоможе розкрити погляд і, крім того, додасть їм додатковий блиск. Стрілочка повинна бути дуже тонкою: в цьому випадку увагу привернуть саме очі, а не на сама стрілка.
  • Нанесіть туш жирним шаром, створивши ефект «лапок павука». Це допоможе швидко виділити ваші очі і створить привабливий сексуальний погляд. Попередньо подкрутите вії керлеров. Найкраще першим шаром нанести водостійку туш (вона краще підкручує вії і закріплює цей ефект), після накласти кілька шарів звичайної чорної туші. В даному випадку особливої ​​акуратності в нанесенні не потрібно.
  • Для додання блиску очам можна також додати хайлайтер з сухою текстурою або дуже блискучі перламутрові тіні у внутрішній куточок ока і трохи розтушувати по нижньому краю ока до центру на 1/3.
  • Якщо не хочеться надавати якийсь особливий відтінок очей, а потрібно просто їх виділити, по лінії росту вій зверху проведіть лінію лавандовим олівцем. Це зробить погляд більш безневинним і виразним.
  • На слизову нанесіть нюдовий олівець (матовий або з перламутром): цей прийом також зробить ваші очі більше і додасть погляду яскравості.

Якщо ви спробували, напишіть відгук.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: