Кисті для макіяжу очей: яка для чого необхідна і які кисті потрібні для макіяжу

Як вибрати кисті для макіяжу очей?

Щоб зробити ідеальний макіяж очей, можна обійтися всього трьома кистями. Якими саме? розповідаємо

Які кисті потрібні для макіяжу очей? На це питання візажисти відповідають по-різному, а косметички бьютіголіков тим часом поповнюються все новими і новими екземплярами. Ми закликаємо обмежитися необхідним мінімумом і тримати під рукою всього три кисті.

  • Кисті для сухих тіней повинні бути зроблені з натурального ворсу або з високотехнологічного штучного, який повністю повторює особливості натуральних ворсинок (як, наприклад, в новій колекції кистей від Urban Decay). Це пов'язано з тим, що натуральний ворс легко набирає сухі текстури, легко «віддає» їх на шкіру і максимально м'яко розтушовує.
  • Хороші натуральні кисті – недешеве задоволення, але є і хороша новина. Для більшості класичних схем макіяжу можна обійтися всього лише трьома основними кистями, і при правильному догляді вони будуть служити вам довгі роки. Для чого потрібна кожна з них? Розповідаємо по порядку.

плоска кисть

  • Плоска кисть – основний інструмент в макіяжі очей: вона стане в нагоді для того, щоб швидко розподілити тіні по рухомому століття.Ворс в ній зазвичай набитий дуже щільно, а сама кисть має прямокутну форму з гострими або трохи скошеними краями.
  • Таку кисть візажисти ласкаво називають «лопаткою», і розміри «лопаток» можуть бути як від самих маленьких в півсантиметра (що дозволяє робити точні акценти), так і розміром з висоту всього рухомого століття, щоб швидко розподіляти по ньому колір. Якщо ви робите макіяж собі, вибирайте середній варіант, який буде за три-чотири дотику до рухомого століття повністю закривати його поверхню тінями.
  • Працюйте пензлем притискають або легкими рухами – в залежності від того, яку інтенсивність кольору на повіках ви хочете отримати.

Кисть «бочонок»

  • Ця кисть стане в нагоді і новачкам, і професійним визажистам. «Бочонок» ідеально підходить для розтушовування тіней по орбітальної лінії. Принцип роботи з такою кистю наступний: наберіть тіні на кисть, струсіть надлишки, прикладіть кисть до складці верхньої повіки і, рухаючись від зовнішнього куточка ока до внутрішнього, розподіліть тіні в складці по всій довжині очі.
  • Як правило, кисть «бочонок» має невеликий розмір, тому, використовуючи її, ви не ризикуєте зробити смокі айс до брів.«Бочонок» обмежить вашу растушевку зоною складки століття, і макіяж вийде гармонійним і акуратним.

пухнаста кисть

  • З цієї пензлем вам буде доступна вся краса м'якою, «димчастої» розтушовування. Для того, щоб пом'якшити лінії після використання інших кистей, візьміть пухнасту кисть і кілька разів пройдіться по контуру нанесення тіней, щоб розтушувати всі межі.
  • Якщо колір тіней на рухомому столітті і в складці досить темний, наберіть на цю кисть невелику кількість тіней проміжного відтінку. Їм вважається той колір, який знаходиться між кольором тіней і відтінком шкіри.

Які кисті ви зазвичай використовуєте для макіяжу очей? Залиште коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: