Кисть для підводки: як вибрати і які форми бувають

Як вибрати кисть для підводки?

Якщо стрілки не даються, можливо, лайнери не ваш варіант. Озбройтеся професійної пензлем і гелевою підводкою, і справа піде на лад

Заводські пензлика лайнерів рідко бувають дуже зручними, і їх використання вимагає певної вправності. Якщо ви мрієте про бездоганних стрілках, але спроби не приводять до успіху, спробуйте малювати підведення, як професійні візажисти. Використовуйте спеціальну кисть, набираючи на неї гелеву підводку з круглих баночок.

Не забувайте друкувати надлишки кошти на тильну сторону руки перед тим, як переносити продукт на повіку, щоб стрілки виходили максимально акуратними. А ось найпопулярніші варіанти кистей для малювання стрілок:

Тонка і довга кисть

З такою кистю ви справжній художник, вона не обмежує вашу свободу, не диктує розмір стрілок, але дає надточних, чіткі лінії і зручність нанесення. Кінчик пензля не надто товстий, але і не дуже тонкий, і ви можете намалювати як дуже акуратні базові стрілки, так і модні широкі.

Для того, щоб добитися максимально тонкої лінії, наберіть підводку на кисть, а потім кілька разів торкніться пензлем тильної сторони руки, щоб «сплюснути» ворс.

Щоб домогтися рівних ліній, які не малюйте кінчиком такої кисті.Замість цього оложіте її на віко плазом, проведіть лінію по контуру вій і поступово розширюйте стрілку до потрібного вам розміру. Ця кисть корисна навіть для тих, хто зовсім не любить стрілки – вона з легкістю підведе ресничний контур і зробить погляд більш виразним. Для цього закінчите лінію підводки у зовнішнього куточка ока і замість промальовування «хвостика» трохи розтушуйте кінець тінями.

скошена кисть

Така кисть не тільки допомагає намалювати стрілки, але буквально робить половину роботи за вас. Їй легко намалювати «хвостики» – найвідповідальнішу частину стрілки. Поставте кисть в куточок ока в діагональному напрямку до кінчика брови, а потім зробіть невелике уривчасте рух, щоб кінець хвостика вийшов тонше. Акуратними штрихами пройдіться вздовж контуру вій і з'єднайте його з «хвостиком». При необхідності поступово розширте стрілку від внутрішнього куточка ока до зовнішнього.

вигнута кисть

За своїми властивостями і способу нанесення ця кисть така ж, як класична тонка, але за рахунок незвичайної форми ручки може бути зручніше в нанесенні макіяжу для себе. Якщо ви зупинили свій вибір на тонкій формі кінчика пензля, перед покупкою потримайте обидва варіанти цих кистей в руці.Призначте до ока і спробуйте зробити кілька рухів, щоб вибрати найбільш зручну для вас.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: