Як вибрати хороший набір для манікюру

Як вибрати хороший набір для манікюру

Руки людини, а тим більше пані, можуть багато розповісти про неї. Адже не дарма, красиві і доглянуті руки з боку привертають до себе особливу увагу в будь-який час. Не варто жінкам нехтувати доглядом за руками, а саме манікюром. Та й до того ж даний вид процедури не складний, не забере багато часу у вас, і не вимагає регулярності у використанні.

Якщо часом ви не володієте, і немає зовсім бажання ходити в салони краси, обійтися можна цією процедурою і вдома, за допомогою найпростішого манікюрного набору. Давайте в цьому питанні я вам допоможу.

На даний момент велика частина салонів краси і спеціалізовані магазини пропонують всім бажаючим багатий асортимент товарів для манікюру, з цієї причини вибір манікюрного набору перед жінками варто скрутний. Перш ніж придбати приналежності для роботи з нігтями, слід подумати, і визначитися до кінця, для яких саме цілей і конкретно для чого він вам потрібен. Як ви будите їм працювати.

Наприклад, професійне створення манікюру вимагатиме від вас найбільш якісних інструментів, коштувати які будуть на порядок вище.Якщо ви зібралися купити набір для особистого застосування і тим більше для домашнього використання, то вам варто подумати над тим, які необхідні вам інструменти будуть найбільше потрібні.

Ціна на набори, найчастіше залежить від числа і застосування інструментів. У набір обов'язково повинна входити пилка для нігтів, і не одна, різної абразивності, ножиці, палички для кутикул і багато іншого.

Якщо якісь з цих предметів, припустимо вам не потрібні, подумайте, чи потрібно вам за них переплачувати, якщо в кінцевому підсумку, користуватися ви ними 100% не будите. До всього цього, крім певного виду інструментів для нігтів, при виборі манікюрного набору, ви повинні спиратися на будову і специфіку особисто ваших нігтів, так як набір ви будите купувати для особистого використання.

В даний час, величезним попитом набору для домашнього застосування користуються набори, що складаються з п'яти предметів. У цей набір входять найпопулярніші і затребувані серед жінок інструменти для нігтів. Мінімальний манікюрний набір, обов'язково повинен складатися з пилочки, шабера, ножиць, кусачок і пінцета.

Пилка, як і інші інструменти, що входять до складу набору повинна бути якісною, і підібрана керуючись будовою вашої нігтьової пластини.Якщо у вас є на рахунок набору, є якісь хоч найменші сумніви, який саме потрібно купити абразивности пилку, то за порадою ви можете звернутися до мене, або знайомому вашому фахівцеві. Запам'ятати необхідно вам те, що для міцних нігтів, використовувати найкраще тільки металеві пилки, а ось підстригати м'які нігтики, найкраще скляним інструментом.

Що стосується ножиць для манікюру, то знайте. При придбанні манікюрних ножиць, не варто лінуватися, і попросіть продавця, перевірити їх на предмет як вони стрижуть. У момент перевірки, ви повинні оцінити їх заточку, якість відрізання нігтьової пластини, спробувавши ними попрацювати на кінчику волосини. Ножиці візуально не повинні бути ніде деформовані, інакше ви ризикуєте в процесі стрижки нігтів, деформувати свій ніготь.

Що стосується пінцета в наборі для нігтів. При виборі цього виду інструменту, ви повинні спиратися на те, як і наскільки добре пінцет може захоплювати кінчики волосся. Ще потрібно не забувати про те, що кінці цього інструменту, ніде по довжині не повинні бути занадто вже гострими, тому що в противному випадку ви сильно ризикуєте здоров'ям.Пінцет повинен бути виконаний з якісного металу, що дасть йому можливість рухатися набагато легше. Працюючи з пінцетом не потрібно прикладати багато сил, працюйте ніжно і акуратно.

Манікюрна лопатка або по-іншому шабер обов'язково повинен бути якісним, вигинів на ньому, візуально не повинно бути відмічено. Якщо сусід гострий, то ви ризикуєте поранити ніготь, якщо ж він навпаки "тупий", то працювати таким інструментом буде просто неможливо. Постарайтеся знайти золоту середину. Шабер зазвичай буває 2-х сторонній. Одна його зі сторін призначена для відсунення по колу нігтя шкірки, а ось інша його сторона необхідна для очищення. Але в будь-якому випадку, якщо вже купувати набір для роботи з манікюром, то раджу тільки професійний.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: