Оля Red Autumn розповіла як стала б'юті-блогером: корисні поради новачкам

Як стати б'юті-блогером?

Ми починаємо серію матеріалів про життя б'юті-блогерів. У першому випуску Оля Red Autumn, на чий YouTube-канал підписані більше 40 тисяч чоловік, розповідає, з чого все почалося

Оля Red Autumn
Б'юті-блогер

Визнання перша: я ніколи не була фанатом косметики. Мені подобалося фарбуватися, пробувати нові засоби, я не пропускала жодного номера Allure. Але я ніколи не думала займатися цим серйозно, так що моя історія – це історія про випадок, який вирішив все.

У березні 2014 роки я шукала в інтернеті інформацію про туристичні маршрути по США. Google видав мені кілька відео на тему пам'яток Нью-Йорка, і автором одного з них виявилася красива дівчина на ім'я Ліза, яка живе в Америці. Мене вона так зацікавила, що я вирішила подивитися інші її відео. Виявилося, що канал присвячений косметиці та макіяжу. Це було щось нове для мене, і я кинулася переглядати ролик за роликом. Так я навчилася малювати смоки айс і дізналася, що сатинові тіні під бровами – давно не тренд.

Поступово я почала втягуватися в світ б'юті-блогерів, шукати нових авторів, підписуватися на їхні канали. Мені подобалося, що здавалися складними у виконанні прийоми макіяжу на ділі досить просто повторити.Ще більше мені подобалося дивитися старі відео блогерів і порівнювати їх з новими: спостерігати, як з роками змінюється їх зовнішність, манера говорити, гардероб. Це було трохи схоже на розглядання фотографій «до» і «після».

До мене раптово прийшла думка, що я теж хочу і можу змінитися на краще. Я вирішила, що хочу знімати відео про свої інтереси: косметику, книги і подорожах. Так і народилася ідея відкрити канал.

Перші кілька тижнів я не знала, чи зможу подолати свою природну соромливість і викласти відео в відкритий доступ. Раптом у мене нічого не вийде? Але тут я вирішила: якщо можуть інші, то зможу і я!

Ще приблизно чотири місяці у мене пішло на придумування тим для майбутнього каналу, пошук підходящої техніки і вдалих ракурсів. Пробні відео давалися мені дуже важко: я ніяковіла, забувала слова, від хвилювання покривалася червоними плямами. Але впертість перемогло! Перший ролик на моєму каналі вийшов в серпні 2014 року.

Зараз, через майже два роки, я щаслива, що займаюся блогінгом. Це неймовірно захоплююча справа, яке відкрило переді мною нові двері і дуже багато чого мене навчило. За цей час не було ні дня, коли б я не думала про своє каналі, про нові теми для відео, про цікаві ідеї, які мені хочеться втілити.Справа дійшла до того, що я відкрила другий канал, присвячений книгам.

Я відчуваю, що я все ще на самому початку шляху, що мені ще багато чому належить навчитися. Але кожен день я подумки дякую себе за ту авантюрну думка, з якою все і почалося.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: