Як швидко висушити лак на нігтях: 9 способів для домашніх умов

Як швидко висушити лак на нігтях?

Щоб не довелося, тільки завершивши манікюр, переробляти його, потрібно або набратися терпіння і гарненько висушити лак, або пустити в хід прийоми, які прискорять процес

Багато хто вибирає манікюр з гель-лаком в тому числі і тому, що не потрібно проводити в «режимі очікування» мінімум 20-30 хвилин після нанесення лаку. У той же час є чимало прихильників класичного манікюру зі звичайним покриттям, яке можна швидко стерти – і створити свіже, за настроєм, в новому кольорі. Сушка при цьому все одно залишається етапом, який хотілося б пропустити. Уникнути його не вийде, проте є способи скоротити час висихання лаку. Розповімо про них докладніше.

Як висушити звичайний лак на нігтях?

Те, наскільки швидко лак висохне на нігтях, багато в чому залежить від способу його нанесення. У цьому сенсі найважливіше прагнути до рівномірності і стежити за тим, щоб шари були тонкими. Так покриття буде і виглядати акуратніше, і сохнути краще.

Багатьом здається, що більший обсяг лаку просто необхідний, щоб він не «смуги», щоб колір виходив більш насиченим і щільним, і тому метод тонкого нанесення вони не використовують. Їх можна зрозуміти.Але якщо принципово важливо прискорити процес, доведеться скористатися Лайфхак: нанести спочатку шар (звичайно ж, тонкий) білого лаку в якості бази, а потім – шар основного кольору. Біла підкладка забезпечить потрібну яскравість.

І візьміть за правило ніколи не завдавати шари лаку один за іншим, чи не вичікуючи хоча б пару хвилин. Якщо не дати лаку схопитися, то два шари об'єднаються в один товстий, і сохнути він, як ми вже з'ясували, буде ще довше. До речі, база, колір і «фініш» повинні бути однієї марки – це забезпечить їх оптимальне зчеплення, а значить, і прискорене висихання. Через відмінності в формулах лаків різних брендів сушка може затягнутися.

Коли нанесені і колір, і топ, після невеликої паузи використовуйте професійний засіб для сушіння нігтів. Їх випускають в різних форматах: це може бути спрей, а може бути і крапельна сушка начебто Quick-e, Essie. В обох випадках склад, нанесений на нігті, запобігає змазування і в міру випаровування прискорює висихання лаку. Ще один варіант – вибрати «фінішне» покриття з функцією сушки. Вони створюють захисне покриття на нігтях, а також скріплюють один з одним попередні шари лаку; склад такого «фінішу» допомагає їм швидше затвердіти.

Як швидко висушити лак в домашніх умовах підручними засобами?

Вважається, що лак швидше сохне в холодній воді. Це дійсно так. Але буде неправильним тримати нігті під струменем з крана. При сильному натиску води лак може змазатися, і тоді спроба скоріше закріпити свіжий манікюр провалиться. Тому краще набрати воду в невелику ємність і опустити в неї руки.

Хто б міг подумати, що швидкому висиханню лаку можуть посприяти масла. Не тільки манікюрні в спеціальних флаконах, а й звичайні – ті, що під рукою: наприклад, оливкова. Нанесіть по краплі такого масла на кожен ніготь, щоб прискорити процес сушіння. Це ж буде захистом від змазування лаку. А ще – можливістю забезпечити як нігтям, так і шкірі навколо додаткові зволоження та живлення.

Чи можна феном висушити лак на нігтях?

Коли потрібно терміново висушити лак на нігтях (наприклад, після манікюру треба якнайшвидше вийти з дому), вдаються до відчайдушних прийомам: так, багато включають фен і направляють його на свіже покриття. Цим, втім, можна все зіпсувати – якщо фен буде працювати в режимі гарячого обдування. А ось «холодний» режим дійсно прискорить процес.

Як дуже швидко висушити лак на нігтях: Лайфхак

  • Створити передумови для того, щоб лак висох якомога швидше, можна ще до початку манікюру. Одне з правил – не робити його після душу, так як руки (і нігті разом з ними) будуть розпареними, через що лаку буде складніше затвердіти. З цієї ж причини не варто занадто довго розмочувати їх у ванні, яку зазвичай роблять до обробки кутикули. Приступаючи до нанесення лаку, знежирте і підсушіть нігті спеціальним дегидратирующим покриттям.

  • Ще одна хитрість – охолодити лак для нігтів перед нанесенням. Нейл-гуру запевняють, що холодний склад не тільки лягає на нігті краще, створюючи гладке покриття без бульбашок, але і швидше сохне. Тому поки ви займаєтеся формою нігтів, доглядаєте за кутикулою і наносите базу, потримайте флакон з кольоровим лаком в холодильнику або морозильній камері. Десяти хвилин буде достатньо, щоб лак охолов.

А ви знали, як швидко висушити звичайний лак для нігтів в домашніх умовах? Напишіть про свої методи в коментарях.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: