Як оформити брови самостійно: покрокова фото інструкція

Як самостійно оформити брови: покрокова інструкція

Правильно оформлені брови можуть буквально перетворити обличчя і зробити його риси виразніше. Як красиво оформити брови, розповідає національний візажист YSL Beauté в Росії Кирило Шабалін

«Ніхто не народжується з ідеальними бровами», – одного разу обмовилася в інтерв'ю топ-модель Лінда Євангеліста. Сьогодні під ідеальними бровами увазі природні вигини, відсутність різких ліній і досить широку форму. У цьому матеріалі ми детально розповімо, як поетапно оформити брови в домашніх умовах за допомогою різних засобів.

Як вибрати свою форму брів?

Кардинально змінювати форму не варто – природа рідко помиляється, але легка корекція не забороняється. Можна злегка підправити форму, щоб візуально зробити риси обличчя м'якше або, навпаки, яскравіше. Завжди пам'ятайте про те, що в заисимости від лінії брів помітно змінюється архітектура особи.

 • Круглі брови

Це умовна назва брів з м'яким вигином, без різких переходів. Круглу форму брів часто називають ще й місяцеподібним. Вона надає особі миловидність і рекомендується дівчатам з різкими рисами обличчя – щоб візуально пом'якшити їх.

 • Брови з вигином

Злам робить вирженностью особи злегка зарозумілим. Це показник впевненості в собі. Така форма добре підходить дівчатам з овальною формою обличчя і виразними вилицями.

 • гострі брови

Гострими, ніби здивовано піднятими бровами, як у Карлі Клосс, природа часто нагороджує дівчат з опущеними куточками очей – такі брови візуально їх піднімають.

 • прямі брови

Форма, яка йде власницям витягнутого особи – вона може візуально скоректувати пропорції. В епоху максимально природних брів ця форма найбільш популярна. Але підкреслювати брови слід акуратно: основа не повинна бути занадто чітким, інакше особа буде здаватися надто суворим.

Якими засобами оформляти брови

 • Для макіяжу брів випускають величезну кількість коштів. Вибирайте ті, що підходять вам за форматом і текстурі: гелі, туші, олівці, фломастери, помади, воски та тіні.
 • Ідеальний вибір для рідкісних брів – олівець. Слідкуйте за тим, щоб він був м'яким, але гостро заточеним – це допоможе домогтися акуратної природної форми. Короткими штрихами заповніть прогалини, створюючи ефект густих брів.
 • Якщо у вас досить густі брови, але з тонким або відсутнім хвостиком, також допоможе олівець. Малюйте «волоски» так, щоб перехід до хвостику вийшов природним.

 • Густі від природи брови з довгими волосками досить підкреслити тушшю або гелем. Використовуйте прозорий засіб, якщо у вас темні брови, або засіб з легким відтінком, якщо брови світлі.
 • Дівчатам, які віддають перевагу м'який макіяж, краще користуватися тінями – вони дають найделікатніший результат і їх простіше розтушовувати.
 • Вибір засобу для брів багато в чому залежить від способу в цілому: для макіяжу nude або макіяжу з акцентом на губи беріть олівець, а якщо робите smoky eyes, краще використовувати тіні для брів.

Як правильно нафарбувати брови тінями

Розчешіть брови спеціальною щіточкою, надаючи їм акуратну форму.

За допомогою хайлайтера або світлого консілера зі світловідбиваючими частинками в складі висвітліть зони під і над бровою.

Скошеної пензлем наберіть тіні. Оптимальний вибір – спеціально палітра тіней для брів (зазвичай включає три відтінки). Найбільш темним відтінком тіней підкресліть куточок, середнім пройдіться по кінчику. Слідкуйте за тим, щоб растушевка була максимально м'якою біля основи і на кінчику – так брови будуть виглядати природно. Додатково підкресліть світлим відтінком кісточку під бровою – це прийом робить погляд відкритим. У фіналі пройдіться по бровах чистої пензликом, щоб зняти надлишки тіней.

Зафіксуйте макіяж гелем для брів.Нанесіть засіб зигзагоподібними рухами, щоб надати волоскам додатковий обсяг.

Готово!


Як оформити брови самостійно за допомогою олівця

Розчешіть брови спеціальною щіточкою, надаючи їм акуратну форму.

За допомогою хайлайтера або світлого консілера зі світловідбиваючими частинками висвітліть зони під і над бровою.

Олівцем підкресліть вашу натуральну форму брів, малюючи відсутні «волоски» короткими штрихами. Почніть з підстави: якщо волоски ростуть вгору, руху олівця також повинні бути спрямовані вгору – і навпаки. Потім позначте контур брови. Зачешіть волоски вниз, щоб підкреслити олівцем верхню межу.

Тепер зачешіте волоски наверх і прорисуйте нижній контур брови. Не забудьте як слід розтушувати лінії.

Зафіксуйте макіяж тушшю або гелем для брів. Нанесіть засіб зигзагоподібними рухами, щоб надати волоскам додатковий обсяг. У підстави злегка вз'ерошьте волоски: так брови будуть виглядати натурально-густими і об'ємними.

Якщо бачите, що макіяж вийшов занадто яскравим, пройдіться по бровах консілером-хайлайтер, щоб приглушити відтінок.

Готово! Подивіться на фото: ліва брова нафарбована за допомогою тіней, а права – олівцем.


Як самій оформити брови: Лайфхак

 • Відтінок брів повинен злегка контрастувати з кольором волосся. Наприклад, якщо ви пекуча брюнетка, чи не підкреслюйте брови чорними тінями – так ви увійдіть або образ: краще злегка приглушити насичений колір брів.
 • Брови – це основа будь-якого макіяжу. Якщо у вас немає часу на повноцінний макіяж очей, опрацювати саме брови, так ви зможете обійтися без туші для вій.
 • Чим чіткіше промальовані брови, тим старше ви виглядаєте. Намагайтеся ретельно розтушовувати кошти, щоб в результаті виходив «димчастий», м'який макіяж брів.
 • Олівець для брів завжди повинен бути гостро заточений – тоді ви зможете найбільш акуратно заповнити прогалини, імітуючи справжні волоски, і природним чином позначити кінчик.

 • Ніколи не зафарбовуйте підставу брови повністю – в іншому випадку ризикуєте отримати ефект важкого суворого погляду. Відтінок в підставі брови повинен бути дуже добре розтушувати. Не починайте малювати брову біля основи. Ми вже говорили, що першим треба опрацьовувати вигин.
 • Якщо у вас жирна шкіра, прорисуйте брови спочатку олівцем, а потім пройдіться по ним тінями – вони збережуть макіяж надовго.

Макіяж брів: видеоурок

Блогер Оля Red Autumn наочно показує, як зробити макіяж брів, використовуючи кілька спеціальних засобів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: