Як робити стемпинг на нігтях правильно: поради фахівців як зробити швидко

Як робити стемпинг?

Останнім часом величезну популярність в мережі завоювала техніка дизайну нігтів – стемпинг. Ми вирішили розібратися в тому, що таке стемпинг і як його робити

Стемпинг – різновид нейл-арту, при якому малюнки створюються в кілька етапів. Спочатку спеціальний металевий трафарет покривають лаком, розгладжують спеціальної «карткою» -скрейпером, а слідом віддруковують на спеціальному штампі. І вже потім за допомогою штампа переносять на ніготь.

Якщо вам перш траплялися відео про те, як зробити стемпинг, ви швидше за все помітили, що виглядає це неймовірно просто. Але не забувайте, що такі відео знімають професіонали. Без досвіду може вийти зовсім інша картина. Щоб модна техніка манікюру вийшла у вас з першого разу, ми приготували кілька порад:

  • Купуйте хороший лак, призначений для стемпінга. Як правило, покриття, які повністю покривають нігті в один шар, ідеально підходять для цієї мети. Відмінним вибором будуть матові або лаки-металік.
  • Не забувайте очищати трафарети для стемпінга за допомогою рідини для зняття лаку до і після кожного використання.
  • Коли наносите друк штампом, притискайте ніготь, а не прокручуйте. Цей метод працює краще.
  • Замість скрейпера можна використовувати стару кредитну карту або будь-яку пластикову.
  • Вибираючи трафарети, віддавайте перевагу більш абстрактним малюнкам – такі простіше переносити на ніготь.

  • Пожвавите свій манікюр, завдаючи на трафарет відразу кілька відтінків.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: