Як продовжити стійкість манікюру: прості способи

Як продовжити стійкість манікюру: 5 простих правил

Доглянуті руки з дизайном на нігтях, оформленим в модних тенденціях нейл-арту, виглядають дуже красиво. Щоб продовжити стійкість манікюру, потрібно знати, як правильно наносити лак і доглядати за руками.

Способи продовження стійкості манікюру

В манікюрі важливо все: якість лаку, техніка нанесення і подальший догляд.

Підготовка нігтьової пластини

Перед нанесенням покриття нігті повинні бути висушені і знежирені. Манікюр буде виглядати гарніше і протримається довше, якщо використовувати базу під лак. Основа вирівняє поверхню нігтя і забезпечить надійне зчеплення.

нанесення покриття

Кольоровий лак наноситься в два шари, але вони не повинні бути товстими. Щоб уникнути відколів необхідно "запечатати" торець нігтя. Всі верстви наносяться виключно на суху поверхню. Слід зазначити, що світлі і натуральні відтінки лаку носяться довше, оскільки на них не так помітні тріщини і відколи.

закріплення результату

Щоб шари лаку зміцніли швидше, можна скористатися спеціальним засобом-сушінням або занурити нігті на кілька хвилин в холодну воду. Завершальне дію – нанесення фінішного (топового) покриття.

Як приховати скол

Ватною паличкою, змоченою в рідині для зняття лаку, необхідно обробити скол так, щоб згладити його краю. Після цього потрібно дати поверхні висохнути і нанести туди тонкий шар лаку.

Догляд за кутикулою

Лак буде відшаровуватися, якщо потрапить на суху огрубілу кутикулу. Спеціальні засоби по догляду за нею не тільки пом'якшують і зволожують валик, а й сприятливо впливають на весь ніготь. Перед нанесенням покриття пом'якшений край кутикули необхідно відсувати спеціальною паличкою, захищаючи таким чином від попадання на нього лаку.

З кожним днем ​​колір покриття тьмяніє, лак може тріскатися і відшаровуватися. Щоб манікюр виглядав доглянутим, необхідно берегти нігті від впливу води, абразивних і хімічних засобів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: