Корекція носа макіяжем: як візуально зменшити горбочок на носі

Як приховати горбочок на носі за допомогою макіяжу?

Щоб більше не турбуватися про горбочку на носі, візьміть на замітку пару макіяж-прийомів, які допоможуть приховати її за допомогою косметики

  • Горбинкою на носі – це те, що не прийнято відносити до достоїнств зовнішності. Всіма способами її намагаються замаскувати. А іноді нелюбов до дісталася від природи горбочку доходить до того, що в хід йдуть радикальні заходи, а саме – втручання пластичного хірурга. Але в цьому, в общем-то, немає необхідності, коли мистецтво макіяжу дозволяє буквально за кілька секунд або зменшити, або зовсім приховати горбочок. Це простіше і менш «хворобливий» (як в прямому, так і в переносному сенсі) рішення проблеми.
  • Які саме макіяж-трюки дозволяють приховати горбочок на носі? На допомогу приходить контурінг. Його вже не використовують з приводу і без. Різновидів цієї техніки сьогодні існує відразу кілька: тантурінг, що виконується за допомогою засобу для автозагара, стробінг, що представляє собою скульптування за допомогою хайлайтера, і, нарешті, навіть нонтурінг – техніка відмови від «агресивного» контурінга. Тепер подібні прийоми вже не викликають колишнього ажіотажу і в хід йдуть тільки в разі потреби.Наприклад, коли потрібно «заховати» ту ж горбочок.

Перш ніж приступати до справи, переконайтеся в тому, що у вас є необхідні для контурінга носа засоби: це бронзер і хайлайтер або з кремовою текстурою, або в форматі олівця. По-перше, з ними, стверджують візажисти, працювати буде легше, по-друге, вони протримаються на шкірі носа, яка протягом дня у багатьох стає жирною, довше.

Техніка маскування дуже проста і доступна тим, хто не є професіоналом. Щоб макіяжем приховати горбочок на носі, виконайте кілька нескладних дій:

Крок 1. Затемнення

Бронзер нанесіть на саму горбочок і з боків від «спинки» носа. Як відомо, за допомогою тіні в контурінге приховують те, що потрібно зробити непомітним.

Крок 2. висветленія

Далі потрібно висвітлити «крила» носа за допомогою хайлайтера. Не захоплюйтеся: занадто багато кошти не потрібно, інакше цю ділянку шкіри буде здаватися неприродно світлим.

Крок 3. Растушевка

Під кінець растушуйте бронзер і хайлайтер такому чином, щоб створився плавний перехід одного відтінку в інший, різких ліній не залишилося, а результат в цілому виглядав природно.

Чи доводилося вам пробувати контурінг носа?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: