Як прибрати синці під очима за допомогою макіяжу: способи приховати синці під очима

Як прибрати синці під очима за допомогою макіяжу?

Втома і божевільний міської ритм відображаються на зовнішності. Однак все можна виправити. Позбутися від синців під очима можна за допомогою макіяжу

Приховати синці під очима допомагають два продукти – коректор та консилер. Обидва засоби випускаються в різній текстурі – рідкої, твердої і пудровий. Шкіра під очима досить тонка, тому краще вибирати засіб з якомога більш м'якою текстурою. Сухі коректори теж небажано використовувати, так як вони можуть підкреслити зморшки біля очей.

Правильно вибирайте відтінок тонального засобу: він повинен бути тільки на підлогу відтінки світліше природного кольору вашої шкіри. При виборі занадто світлого консілера може створитися враження, ніби ви заснули на пляжі в сонячних окулярах. Будьте обережні.

При виборі коректора, що маскує темні кола під очима, звертайте увагу на відтінки, які нейтралізують синій і фіолетовий. Для світлої шкіри це рожевий, смаглявим дівчатам рекомендуються персикові відтінки.

Обов'язково користуйтеся доглядає косметикою для очей. Жоден, навіть найдорожчий, коректор не впорається з наслідками тривалого нехтування доглядом.Перед макіяжем віддавайте перевагу легким текстурам, які легко вбираються.

Дотримуйтесь правил нанесення коригувальних засобів. Як і крем для очей, коректор наноситься легкими рухами від внутрішнього куточка ока до вилиць. Консилер наноситься поверх коректора, лінію нанесення консілера обов'язково витягають вниз, щоб уникнути ефекту «засмаги в сонячних окулярах». Ці нескладні кроки допоможуть створити макіяж, здатний приховати синці під очима.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: