Як правильно видалити макіяж з особи в домашніх умовах

Як правильно видаляти макіяж? Основні етапи

Ви впевнені, що правильно видаляєте макіяж? Перевірте себе за допомогою нашої б'юті-шпаргалки

Ватні диски

Як видалити макіяж в домашніх умовах? Для цього вам знадобляться ватяні диски. Змочіть один засобом для зняття макіяжу з очей і акуратно прикладіть його до закритих очей, потримайте приблизно 30-40 секунд. Потім легкими круговими рухами видаліть макіяж – це потрібно робити акуратно, тому що шкіра навколо очей дуже чутлива і вимагає особливо обережного поводження. Крім того, уникайте попадання засобу в очі. Про те, який засіб для демакіяжу вибрати, ми розповідали в цьому матеріалі.

Ватні палички

Для того, щоб видалити залишки косметики, використовуйте ватяні палички, змочені в рідині для зняття макіяжу. Важливо вибирати саме засіб для очей – використовуючи інше ви ризикуєте викликати алергію. Крім іншого, стежте за тим, щоб видаляти макіяж до кінця – в повному обсязі стерта туш залишається під очима, і її не завжди можна відрізнити від синців. Це шкідливо, тому що залишки пігменту туші на шкірі можуть спровокувати появу зморшок. Особливо важко доведеться з видаленням водостійкої туші.Про те, який засіб для демакіяжу в цьому випадку використовувати, ви можете прочитати тут.

Пам'ятайте, що ні в якому разі не можна лягати спати з макіяжем на обличчі. Це шкодить загальному стану вашої шкіри.

Очищаюча пінка

Очищаюча пінка для обличчя – останній етап демакіяжу: вона гарантує те, що ви правильно видаліть всі залишки косметики, шкірний себум і забруднення. Обов'язково опрацьовуйте засобом Т-зону, потім наносите по контуру обличчя. Масажуйте шкіру легкими круговими рухами протягом хвилини, потім змийте пінку теплою водою.

Як ви видаляєте макіяж? Залиште коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: