Як правильно наростити нігті гелем: послідовність і технологія нарощування

Як правильно наростити нігті гелем для створення ідеальних форм

Методика нарощування нігтів гелем полягає в використанні необхідних речовин, здатних тверднути під променевим дією ультрафіолету.

Гель красиво і ідеально згладжує і полірує нігтьову поверхню, надає їм гарний глянцевий блиск, який не здатний викликати роздратування кутикули і шкіри рук. Гелеві накладні нігті виглядають дуже натурально і неймовірно красиво. Але для того, щоб досягти ідеального результату, треба знати, як правильно наростити нігті гелем.

Розрізняють декілька систем гелевого нарощування нігтів:

  1. трифазна – перший компонент забезпечує безпеку при контакті натурального і штучного нігтів, другий – моделює ніготь, а третій – відповідає за добре сполучення.
  2. двофазна – перший шар гарантує з'єднання і моделювання, другий – служить для стійкості нігтя.
  3. однофазна володіє відразу усіма необхідними атрибутами, забезпечуючи при цьому і стійкість, і моделювання, і з'єднання.

Існує два види нарощування нігтів гелем:

  1. Нарощування нігтів на типсах. Це штучні нігті, які приклеюються до нігтів і покриваються гелем. Вони можуть відрізнятися кольором, формою і навіть розміром.Але суть в тому, що вони виглядають як частина нігтя.
  2. Нарощування нігтів на формах. Цей спосіб полягає в тому, що на ніготь прикріплюються пластикові або паперові шаблони, на них наноситься гель і після нарощування вони легко відклеюються з нігтів.

Для того щоб правильно наростити нігті гелем, необхідно вибрати якісні засоби, купити необхідні інструменти і вивчити всі тонкощі роботи з гелем.

Зробити ідеальні гелеві нігтики можливо, якщо тіпси або форми максимально точно підходять до натуральних нігтів. Не менш важливо рівно приклеїти тіпси або докласти форми до нігтьовим пластин.

Робота з гелем вимагає особливої ​​майстерності, тому найбільш простий варіант для новачка досягти гарного результату – це використовувати однофазну гелеву систему, яка не вимагає обпилювання гелю. Вона є самовирівнюючої, легко наноситься і в результаті виглядає природно.

Альтернативою гелевому нарощуванню нігтів є акрил. Цей матеріал більш твердий і складний в роботі і має як переваги, так і недоліки перед гелем.

Послідовність і техніка нарощування нігтів гелем

Гелеве нарощування нігтів – не просте процедура, але цілком доступна для всіх бажаючих зайнятися цією цікавою справою. Новачкам, вперше вирішили наростити нігті гелем, краще скористатися типсами. Такий вид створення штучних нігтів легший в роботі, але так само вимагає акуратності і посидючості.

Послідовність нарощування нігтів гелем:

  1. Підготовка нігтя (знезараження, видалення кутикули і т.д.).
  2. Приклеювання типс або закріплення форми для нарощування.
  3. Нанесення гелю і сушка за допомогою ультрафіолету.
  4. Додання нігтя красивою довжини і комплекції (ні в якому разі гель не повинен стикатися з шкірою).
  5. Проектування нігтів. Весь процес триває приблизно 3 години.

Техніка нарощування нігтів гелем на тіпси

Підготовка інструментів і засобів. Перед роботою важливо вибрати правильні тіпси, можна купити відразу 2-3 різних комплекту, щоб в майбутньому вони підійшли до будь-яких розмірах нігтів, так як великі тіпси добре не триматимуть, а маленькі виглядають ненатурально. Адже суть гелевого нарощування нігтів полягає в тому, щоб вони були якомога більше схожі на натуральні.Краще вибирати еластичні типси, тому що вони максимально повторюють властивості натуральних нігтів, а нееластичні легко ламаються і важкі.

Підготовка нігтів. Для початку потрібно обробити руки якимось антисептиком (як собі, так і людині, якій збираємося наростити нігті гелем на тіпси). Акуратно пушер з круглим кінцем потрібно відсунути кутикулу, а гострим прибрати все непотрібне з нігтя.

Далі необхідно прибрати блиск спеціальною пилкою 240 грит і надати необхідний вид вільному краю нігтя. Обов'язково знежирити нігті спеціальними засобами (можна безворсовими серветками).

Підготовка тіпсів до роботи. До кожного нігтя потрібно ретельно підібрати тіпси, це дуже важливий момент в роботі. Наступним кроком є ​​вибрати необхідну довжину нігтики і відрізати зайвий шматочок за допомогою Тіпсорізи. Потім обпилює поверхню тіпси і пилкою на 180 грит надаємо вільному кінчика нігтя красиву форму. Знежирюємо.

Приклеювання тіпсів. Клей наноситься як на тіпси, так і на натуральний ніготь. Працювати зручніше пензликом. Якщо клей з носиком, то при видавлюванні надлишків відразу прибираємо за допомогою серветки.Тіпс прикладаємо до нігтя під невеликим кутом спочатку до краю нігтя, і потім акуратно опускаємо його на іншу поверхню нігтьової пластини так, щоб не утворилося бульбашок. Притискаємо на 10-15 секунд. Якщо бульбашки все ж з'явилися, то типс потрібно переклеїти знову. Коли все тіпси приклеєні, зачищаємо пилкою місця стиків з натуральними нігтями якомога більш тонко. Робота з гелем. Нейл-преп покриваємо весь ніготь, а праймером тільки натуральний. Далі базовий гель наноситься тоненьким шаром і сушиться в УФ лампі близько 2 хвилин. Потім покриваємо камуфляжним гелем і знову сушимо в УФ лампі не менш 2 хвилин. Знову знежирюємо і відпилюємо, робимо гарний дизайн і сушимо. Тепер необхідно покрити нігті фініш-гелем і сушити (трохи довше, близько 3 хвилин).

Останнім кроком є ​​нанести масло для кутикули, і наші нігті повністю готові.

Робота з формами. Техніка нарощування нігтів на форми не сильно відрізняється в етапах підготовки нігтя і нанесення декоративного покриття. Різницю становить лише використання шаблонів. Якщо тіпси приклеюються до нігтів, то форми кріпляться знизу, під вільний краєчок нігтьової пластини.Після того як на гелеві нігті завдано основний шар, форми знімаються, а ніготь обробляється для завершального покриття фініш-гелем.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: