Як правильно фарбувати брови різними засобами: покрокова інструкція

Як правильно фарбувати брови: покрокова інструкція

Чим і як фарбувати брови – читайте в нашому матеріалі

Правильно промальовані і заповнені тінями брови – одна з найважливіших і складних технік в макіяжі. Адже саме правильна форма брів здатна візуально скоректувати риси обличчя. Про те, як уникнути помилок, читайте нижче!

  • олівець

Олівець підійде для графічного ефекту і детальної промальовування відсутніх волосків. Використовуйте гостро заточений олівець – так буде легше малювати потрібну лінію, не заходячи за кордону. Не намагайтеся намалювати нову форму – підкресліть натуральну. Запам'ятайте: найбільш інтенсивним відтінок повинен бути в вигині брови. Починайте наносити олівець, трохи відступаючи від початку брови – так уникнете ефекту нависають брів і важкого погляду.

Про те, як правильно підібрати олівець, читайте тут. А якщо під рукою немає олівця, використовуйте інші засоби для брів.

  • тіні

Тіні дозволяють створити м'який, модний зараз «димчастий» ефект. Наносите скошеної пензлем і не заходьте за кордону – тіні мають меншу стійкістю, ніж олівець, і можуть змазатися на кордонах.

  • Віск і гель

Віск ідеально підійде дівчатам з густими бровами від природи.Використовуйте його, якщо вам потрібно лише зафіксувати волоски і надати їм текстуру. Перед тим як нанести віск, ретельно причешіть брови щіточкою. Гелі бувають кольоровими і прозорими. Прозорий підійде для фіксації вже нафарбованих брів, а кольоровий можна використовувати в тому випадку, якщо вам потрібно лише трохи підкреслити брови і зробити волоски трохи яскравіше.

  • Помада для брів

Ідеальний засіб для прихильниць накреслених брів. Помада – це кремове по консистенції засіб, яке зручніше набирати на скошену кисть. За допомогою помади можна домогтися насиченого відтінку, як від фарби або хни.

А ви використовуєте ці кошти? Чекаємо коментарів!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: