Як правильно доглядати за кистями для макіяжу: поради та рекомендації

Як правильно доглядати за кистями для макіяжу?

Даємо поради та рекомендації, як забезпечити кистей для макіяжу довге життя

Той, хто впевнений, що кисті для макіяжу не вимагають спеціального догляду, помиляється. Доглядати за ними потрібно на регулярній основі – для того, щоб максимально спростити процес, потрібно дотримуватись деяких правил.

  • Кисті для макіяжу очей і брів потрібні мити кожні три дні. Кисті для рум'ян і тонального крему – хоча б раз на тиждень. Кисть, якій ви підводите слизову оболонку ока, вимагає щоденного миття.
  • Чистити кисті найкраще гігієнічними серветками і антисептиком. Замість цього можна використовувати вологі серветки з антибактеріальним ефектом. Витирайте кисть до тих пір, поки не переконаєтеся: після того, як ви провели серветкою по кисті, ця серветка залишилася чистою.
  • Періодично необхідно проводити глибоку чистку кистей (докладніше про це – в нашій відеоінструкції). Акуратно промийте їх шампунем для волосся.

Щоб не залишити шансу бактеріям і мікробам, в шампунь можна додати кілька крапель ефірного масла.

  • Для кистей з натуральним ворсом можна використовувати кондиціонер для волосся. Кисті слід підставляти під струмінь води тільки розташувавши їх щетиною вниз, щоб ворс НЕ розпатланий.
  • Сушити кисті також потрібно спеціальним чином, підвісивши їх щетиною вниз або розклавши на горизонтальній поверхні. Не можна сушити кисті феном, інакше ворс розпушиться і зіпсується.

А як саме ви миєте кисті для макіяжу? Поділіться своїми унікальними радами з іншими читачами.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: