Як працює УФ-лампа для сушки нігтів - принцип роботи

Як працює УФ-лампа для сушки нігтів?

Питання технологій навіть для тих, хто добре робить манікюр, залишається загадкою. Розбираємося, як працює манікюрна УФ-лампа

Існує стільки варіантів красивого манікюру, з дизайном і без, і хочеться, щоб на нігтях він тримався не пару днів, а пару тижнів. Домогтися цього можна за допомогою УФ-лампи.

Гель-лак не може висохнути без УФ-лампи. Навіть після кількох днів під прямими променями сонця добитися цього не вдасться: такий його склад. На відміну від звичайних лаків, гель-лак майже не містить розчинників, які і відповідають за швидке висихання.

УФ-лампа – одна з різновидів манікюрних ламп. Існують і інші – наприклад, лампи LED.

Лампи відрізняються один від одного технологією роботи, а також такими показниками, як швидкість закріплення покриття на нігтях: під лампою LED воно висихає в 2 рази швидше, ніж під УФ-лампою, навіть якщо потужність у них однакова.

Усередині УФ-лампи – люмінесцентні «трубочки», які випромінюють ультрафіолет і з його допомогою впливають на гель-лак, нанесений на нігті. Всупереч поширеній думці, завдяки ультрафіолетового випромінювання покриття не висихає, а твердне – відбувається трансформація молекулярної структури полімерів, за рахунок чого манікюр і виходить стійким.

УФ-лампа підходить і для роботи в салоні, і для домашнього використання, але вимагає великої уваги. Лампочки необхідно міняти кожні два або три місяці. УФ-випромінювання, що виходить від них, з часом слабшає, так що і лак укріпляти не буде.

А ви пробували робити манікюр з гель-лаком і УФ-лампою самостійно? Напишіть коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: