Як підводити верхню повіку олівцем правильно: Поради від фахівців

Як підводити верхню повіку олівцем: основні правила

Як правильно використовувати олівець для повік і як з його допомогою зробити погляд глибше – розповідаємо в нашій статті

Олівець для повік – універсальний засіб макіяжу. З його допомогою можна посилити глибину погляду, візуально розкрити очі, скорегувати їх форму. Як грамотно підкреслити олівцем верхню повіку, з'ясовуємо прямо зараз.

  • Для початку візьміть правильний олівець. Він не повинен дряпати шкіру. Найкраще підійде кайал – спеціальний м'який олівець для підводки очей. Він жирніший і насичений, ніж класичний олівець, яким малюють стрілки. А кайалом набагато зручніше підводити верхню повіку.
  • Підводите верхню повіку олівцем лише після нанесення тіней: так лінія вийде чіткою, а не змащеній. За допомогою гостро заточеного олівця можна намалювати рівну стрілку, а потім розтушувати її. Підведення, для порівняння, розтушувати не вийде.
  • Кайалом підкресліть верхню повіку по слизової. Такий прийом допоможе зробити погляд глибше, а також промальовувати простір між віями (про це читайте детальніше). Слідкуйте, щоб ви не відчували дискомфорту. Зазвичай до складу кайала включають доглядають інгредієнти, щоб нанесення було більш приємним.
  • Підкресліть верхнє зовнішнє віко, це знизить контраст між яскравою підведенням слизової. Не забувайте ретельно розтушовувати лінію. Це можна робити за допомогою дуже м'якої синтетичної кисті.
  • Вибирайте відтінки, з якими будете відчувати себе комфортно. Класичний для кайала відтінок – вугільно-чорний. Але якщо відчуваєте, що це занадто яскравий для вас варіант, візьміть коричневий олівець.

А вам подобаються наші поради? Розкажіть в коментарях!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: