Як підкреслити загар макіяжем: поради та рекомендації

Як підкреслити загар макіяжем?

Ніщо так не прикрашає дівчину, як засмага, отримана на пляжах Південної Франції. Або на будь-якому іншому пляжі, головне, вміло піднести його. Підкреслити красу засмаглої шкіри допоможе грамотно підібраний макіяж

На засмаглу шкіру можна і потрібно наносити макіяж, але спочатку необхідно подбати про її зволоженні. Говорячи про основу для макіяжу, слід віддати перевагу легким текстурам, що не перекриває природний відтінок шкіри. Прозора мінеральна пудра з SPF і рум'яна теплих тонів зроблять образ завершеним.

Після засмаги використовуйте в макіяжі м'які тони. Замість чорних стрілок – коричнева підводка, оливковий олівець, коричнева туш. Добре розтушовані тіні сливових відтінків чудово поєднуються з шкірою, пошкоджене засмагою.

Чудово працюють всі відтінки золотого. Золотисті тіні і трохи хайлайтера на вилиці підкреслять глибину тону вашої шкіри.

Холодні сріблясті кольори також здатні піднести новопридбаний відтінок шкіри у вигідному світлі. Такий прийом найкраще підійде власницям холодного типу зовнішності.

Яскраві кольори в макіяжі – помітна помада або незвичайна підводка – також добре виглядають із засмагою.Наприклад, нанесена на нижню повіку синя або фіолетова підводка зробить образ цікавим. Губи можна просто зволожити, зробити нейтральними, використавши помаду нюдових квітів, а можна скористатися яскравим блиском.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: