Як правильно підібрати стрілки в залежності від форми очей: стрілки для різних форм очей

Як підібрати стрілки в залежності від форми очей?

Кожна дівчина повинна знати, яка форма стрілок підходить саме їй, щоб зробити очі виразнішими

Стрілки – один з найпопулярніших видів макіяжу очей. Намалювати ідеальні стрілки – справжнє мистецтво.

Якщо вам сподобалися стрілки, які намалювала подруга, то це ще не привід повторювати їх. Давайте спершу розберемося, яка у вас форма очей і який тип стрілок підкреслить їх красу: це ключові характеристики, які допоможуть правильно підібрати форму стрілки.

  • мигдалевидна форма

Вам дуже пощастило: вам підходить будь-яка форма стрілок. Починайте підводити повіки від внутрішнього куточка ока, поступово роблячи стрілку ширше ближче до зовнішнього куточка. Щоб пом'якшити погляд, підведіть ще і нижню повіку і злегка розтушуйте лінію.

  • нависло повіку

Якщо у вас глибоко посаджені очі і нависають повіки, тонкі стрілки на них просто не будуть помітні, тому у вас є два варіанти.

Перший – обмежитися промальовуванням межреснічного контуру по верхній повіці: стрілки видно не буде, зате візуально погляд здаватиметься більш відкритим.

Другий – зробити стрілку однаково широкої по всій довжині. Тільки не забудьте спочатку нанести праймер, наприклад, у Urban Decay є праймер Eyeshadow Primer Potion. Або підберіть стійку підводку – вдалий варіант шукайте у Maybelline (Unstoppable Eyeliner).

Щоб сильніше підкреслити очі, гарненько фарбуйте вії подовжує тушшю від коренів до кінчиків.

  • Підняті куточки очей

За формою такі очі схожі на мигдалеподібні, тільки нижню повіку трохи прикриває очі. При такій формі зробіть акцент на зовнішніх куточках. Для цього добре прорисуйте межреснічного контур верхнього і нижнього століття.

  • Круглі очі

У макіяжі ваша основна мета – пом'якшити форму і наблизити її до мигдалеподібної. Тому один з ваших найвдаліших варіантів – «котячі» стрілки з загостреними куточками. Якщо ж хочете додати погляду ще більше драми, опрацювати верхню і нижню повіку кайалом Master Kajal від Maybelline.

  • Маленькі очі

Межреснічного контур підведіть білим або нюдовим олівцем. Намалюйте тонку котячу стрілку уздовж верхньої повіки. А внутрішні повіки не чіпайте, інакше ваші очі будуть виглядати менше.

А який тип стрілок підходить вам? Розкажіть в коментарях!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: