Як підібрати макіяж за типом особи і своєї зовнішності: 16 порад

Як підібрати макіяж з урахуванням зовнішності?

Любіть пробувати нове, але до сих пір не знаєте, який макіяж підійде вам найкраще? Є різні способи це визначити

Буде потрібно провести з десяток б'юті-експериментів, перш ніж ви зрозумієте, який варіант макіяжу вам підходить і найкраще підкреслює достоїнства зовнішності. У цьому матеріалі – докладніше про те, які існують методики підбору макіяжу і на які параметри орієнтуватися, продумуючи свій б'юті-образ.

Як зрозуміти, який макіяж вам підходить?

Основне завдання макіяжу – акцентувати увагу на перевагах зовнішності, відводити недоліки в тінь і вдосконалювати те, що може виглядати краще.

 • Для початку вам варто визначити, що саме ви хотіли б зробити більш помітним за допомогою косметики: підкреслити великі очі або, може, виділити чуттєві губи? Це перший крок.

 • Обов'язково враховуйте основні характеристики своєї зовнішності: колір волосся і шкіри, форму обличчя і брів. Від цих параметрів багато в чому залежить, які відтінки вибирати і яку техніку макіяжу використовувати.

 • Колір і форма очей теж мають значення. Більшість відтінків тіней, підводок і олівців, крім чорного і коричневого, не є універсальними.Можливо, у вас також є деякі особливості (наприклад, що нависло повіку), які неодмінно потрібно враховувати при створенні макіяжу.

 • Візажисти зазвичай не беруть до уваги і інші нюанси – наприклад, індивідуальні риси начебто нагострених скул або округлих щік, високого або, навпаки, низького чола, горбинки на носі або широкої перенісся.

Як підібрати макіяж за типом особи?

Тип особи (його форма) диктує, які його частини потрібно виводити в тінь, а які, навпаки, підкреслювати.

 • Овальна форма вважається близькою до ідеалу – вона рідко потребує корегування. Досить буде злегка виділити вилиці бронзерів, щоб риси обличчя стали більш скульптурними.

 • Квадратна форма, як правило, має на увазі досить широке обличчя з різкими рисами. Володіння навичками контурінга при такому типі особи обов'язково. Ваше головне завдання – візуально звузити обличчя. Крім того, при створенні макіяжу варто уникати графічного макіяжу і вибирати м'які переходи кольорів, створюючи красиву "серпанок".

 • Кругле обличчя також потребує скульптування. У макіяжі потрібно робити акцент на графічні елементи – наприклад, малювати чіткі стрілки або обводити губи по контуру олівцем, а потім фарбувати їх матовою помадою.

 • Для особи в формі сердечка (трикутного) характерні загострене підборіддя і широкий лоб.У макіяжі потрібно прагнути до того, щоб "зрівноважити" нижню і верхню частини обличчя. Скульптування варто робити так, як показано на схемі нижче.

Як підібрати макіяж, враховуючи цветотип?

Вам буде легше зрозуміти, який макіяж вам підходить, якщо ви розберетеся зі своїм кольоротипу. З'ясувати, "теплий" у вас цветотип або "холодний" можна одним з таких способів.

Одягніть білу футболку або сорочку. Ваш цветотип – "холодний", якщо шкіра на тлі такої речі здається блідою. "Теплим" він буде у тих, чия шкіра виглядає, навпаки, нібито злегка засмаглою.

Ще один спосіб: згадати, які прикраси вам більше йдуть. Срібло, як правило, становить гармонійну пару з "холодним" цветотипом, золото ж краще поєднується з "теплою" шкірою.

Кольоротип також діляться на чотири основні типи: "весна", "осінь", "літо" і "зима".

 • "Весна" – це, як правило, "тепла" шкіра рожевого відтінку в поєднанні з русявим або каштановим волоссям з рудуватим відливом.

 • Кольоротип "осінь" схожий з "весною", але при цьому у шкіри швидше жовтуватий подтон. Волосся – теж з рудим відливом, очі можуть бути сіро-зеленими, карими, "горіхового" кольору.

Неважко зрозуміти, що в макіяжі, який підходить дівчатам цветотипов "весна" і "осінь" повинні переважати "теплі" відтінки.

 • Для "зими" характерне поєднання світлої, навіть блідою, шкіри і темного волосся, а також блакитних, сіро-зелених або темних карих очей.

 • "Літо" – це "холодна" шкіра, яку доповнюють волосся з нейтральним попелястим подтоном і очі блакитного, сіро-блакитного, оливково-зеленого кольору або карі.

Відповідно, "літнім" і "зимовим" дівчатам краще вибирати косметику "холодних" відтінків.

Якщо ви як і раніше важко і не можете визначити свій цветотип, пройдіть тест.

Пройти тест

Як підібрати вечірній і денний макіяж?

Знаючи свої особливості, ви без зусиль знайдете варіанти макіяжу, які будуть доречні в тій чи іншій ситуації і одночасно підкреслять ваші достоїнства.

денний макіяж

Макіяж на кожен день відрізняється нейтральністю, м'якістю, природністю. Ваше завдання – виконати його в відтінках (або в більш "теплих", або в більш "холодних"), які йдуть вам, враховуючи ваш цветотип. Це стосується перш за все макіяжу очей і підбору рум'ян. Приклади наводимо нижче.

Денний макіяж для "холодного" цветотипа

Денний макіяж для "теплого" цветотипа

вечірній макіяж

Який макіяж вибрати, якщо вам належить особливий вечір? У макіяжі "на вихід" доведеться продумати не тільки колірну гамму, але і найбільш підходящі б'юті-прийоми.

 • Круглолицим, наприклад, має сенс виконати контурінг, щоб зробити риси обличчя більш тонкими, дівчатам з квадратною формою обличчя краще привернути увагу до очей. Це можна зробити за допомогою макіяжу смокі айс.
 • Залежно від особливостей зовнішності можуть знадобитися додаткові б'юті-маніпуляції: приховати "нависання" століття, звузити ніс або зробити контури губ більш чіткими.

Приклади красивого вечірнього макіяжу шукайте в наших відеоуроку. Сяючий макіяж в теракотових тонах відмінно підійде для "холодного" цветотипа.

А ефектний макіяж з використанням сяючих тіней глибокого сливового відтінку підкреслить достоїнства дівчини "теплого" цветотипа.

Ви вже з'ясували, який макіяж вам підходить? Напишіть коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: