Підбираємо лак під колір шкіри: поради та рекомендації

Як підібрати лак під колір шкіри?

Кілька практичних порад, які спростять процес вибору

Згадайте, як невдалий відтінок помади може підкреслити всі вади шкіри: сухість, зморшки, втомлений вигляд. Відповідний же відтінок, навпаки, робить макіяж більш свіжим, а вид – відпочив.

Не дарма ми провели аналогію з помадою – з лаком для нігтів діють ті ж закономірності. Ті відтінки, які вам «на-віч», будуть гармонійно виглядати на руках.

  • Нюдовий лак вибирайте під натуральний колір нігтьової пластини. Цей відтінок ідеально підійде як для однотонного покриття, так і для французького манікюру.
  • Яскраві відтінки вибирайте виходячи зі свого кольоротипу (для того, щоб його визначити, пройдіть тест), але не ставте чітких рамок. Наприклад, якщо у вас світла шкіра з рожевим подтоном, вам не рекомендується носити рожевий лак. Але якщо вам хочеться нафарбувати нігті саме цим кольором, зробіть вибір на користь відтінку курній троянди.
  • У магазинах часто відображаються панелі всіх відтінків. Щоб вибрати той, що підійде саме вам, прикладіть демонстраційний типс до нігтя. Якщо такої палітри немає, попросіть у консультанта звичайний прозорий скотч.Приклейте шматочок на ніготь і накрасьте лаком-тестером за формою. Визначити, чи поєднується цей відтінок з кольором шкіри буде легше, якщо ви підійдете до вікна при денному освітленні.

А ви вибираєте лак під колір шкіри? Залиште коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: