Колір брів для блондинок: який підходить і як підібрати

Як підібрати колір брів для блондинок?

Як фарбувати брови блондинкам, щоб не загубитися в натовпі, але і не виглядати вульгарно?

Якщо неправильно вибрати колір брів, то може зіпсувати відразу весь образ: блондинки з чорними бровами – мабуть, найпопулярніша ілюстрація до списку «10 головних б'юті-табу». Який же колір брів ідеально підходить для блондинок? Щоб отримати найбільш природний результат, необхідно враховувати відразу кілька нюансів:

відтінок волосся

Колір волосся може мати теплий або холодний подтон. Власницям модного платинового блонда варто підібрати графітовий олівець або тіні. Якщо у вас теплий медовий відтінок волосся, то брови краще підкреслити світло-коричневим олівцем на тон темніше волосся.

Колір коренів волосся

Якщо ваш вибір – фарбування омбре з затемненими корінням, то в першу чергу варто враховувати саме колір коренів. Брови повинні бути на тон світліше, але збігатися з подтоном (холодного або теплого).

Колір шкіри

У тому випадку, якщо ви «промахнулися» з відтінком фарби для брів і вибрали більш темний варіант, вирушайте на пляж. Засмага – обов'язкова умова для блондинки з темними бровами: якщо ви кілька днів провели на сонці, можете дозволити собі, наприклад, каштановий відтінок брів.

Колір очей

Блондинкам зі світлими очима не варто активно виділяти брови. Це може зробити погляд важким, а образ в цілому – більш грубим. З темними очима, навпаки, світлі брови зроблять образ бляклим і невиразним.

Природний колір волосся і брів

Іноді у натуральних блондинок від природи темні очі, вії та брови. У цьому випадку таке поєднання виглядає красиво і гармонійно. Якщо ж у вас світле волосся і світлі брови, то не варто вносити кардинальні зміни і фарбувати брови чорним олівцем. Достатньо лише злегка підкреслити їх форму.

Щоб брови виглядали виразно, але при цьому максимально природно, крім стандартної схеми макіяжу, скористайтеся парою додаткових трюків.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: