Макіяж на випускний

Як підготуватися до випускного вечора?

Розповідаємо, які кошти вибрати для макіяжу з нагоди головного балу в році

  • Стійка тональна основа

Тональний крем підвищеної стійкості – основа успішного вечірнього образу. Щоб в розпалі веселощів тон не «поплив», краще приділити вибору тонального крему особливу увагу і вибрати той, який точно залишиться з вами до ранку.

  • Фіксатор для макіяжу

Навіть якщо для випускного макіяжу обрана стійка тональна основа, на всякий випадок не завадить зверху скропити обличчя спреєм-фіксатором – він допоможе зберегти первісну свіжість макіяжу на багато годин вперед.

  • Матуючі серветки

Ще один абсолютний must have для випускний вечірки – це матирующие серветки. Візьміть їх з собою, щоб освіжити макіяж, якщо через деякий час після початку святкування на вашій шкірі з'явиться жирний блиск. Промокніть серветками Т-зону – і шкіра знову стане матовою.

  • Праймер для повік

Роблячи акцент на очі в макіяжі для випускного, слід попередньо нанести праймер – і смокі, і стрілки продержутся довше, не скататися і не зберуться в складку століття.

  • Герметичний ввід

Як ми вже з'ясували, стійкість – ключове властивість косметики,яку варто вибирати для випускного. Стрілки не размажутся і не відбився на столітті, якщо ви намалюєте їх стійкою підведенням.

  • водостійка туш

В добавок до водостійкою підводці виберіть ще й водостійку туш – в такий зворушливий вечір сліз не уникнути.

  • Гель для брів

Дівчатам, які приділяють особливу увагу макіяжу брів, варто включити в список необхідних коштів прозорий гель. Покладіть брови напередодні свята – і підправляти щіточкою з гелем протягом вечора.

  • Тінт для губ і щік

Багатофункціональні засоби – завжди одні з найкорисніших в косметичці. На випускному може стати в нагоді Тінт для губ і щік. Він допоможе освіжити колір обличчя, прикрасивши його рум'янцем, а також підфарбувати губи, якщо колір «з'їли» і залишився тільки на контурі.

Є, що додати? Розкажіть нам про це в коментарях.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: