Як підготувати вії до макіяжу: 4 способи і 3 мейкап-засоби

Як підготувати вії до нанесення макіяжу?

Довгими і густими віями природа нагороджує далеко не всіх. Розповідаємо, як зробити їх більш виразними за допомогою засобів макіяжу

Фарбуйте вії з двох сторін

Більшість дівчат наносять туш на вії тільки з одного боку. Верхні вії зазвичай підфарбовують знизу, а нижні вії, відповідно, зверху. Про те, що туш потрібно нанести на вії ще й з іншого боку, замислюється мало. Однак це якраз один із способів зробити вії товщі, а отже, більш помітне й виразніше.

використовуйте присипку

Збільшити обсяг вій можна за допомогою звичайної присипки: нанесіть засіб на ще не нафарбовані вії за допомогою маленької пухнастою кисті або ватної палички. Покривши вії шаром присипки, ви зробите їх товщі і довше, що стане очевидно після того, як ви завдасте поверх темну туш. Можна зробити й по-іншому. Спочатку використовуйте туш, потім присипку, слідом нанесіть другий шар туші. Вийде ефект накладних вій.

Наносите на вії гель для брів

Зафіксували форму брів прозорим гелем? Тепер пройдіться щіточкою по віях: шар гелю послужить відмінною базою для подальшого нанесення туші.

Не забувайте про Керлер

Не ігноруйте такий корисний макіяж-інструмент, як щипці для завивки вій. Щоб надати їм по-справжньому виразний вигин, перед використанням трохи потримайте Керлер під струменем гарячої води або нагрійте його феном.

Кому-то по душі ці прості Лайфхак, які дозволяють отримати довгі, густі, пухнасті вії. Але возитися з підручними матеріалами хоче далеко не кожна, тому інший варіант – обзавестися спеціальним засобом для підготовки вій.

  • Праймер для вій Big & Loud Lash Primer, NYX Professional Makeup

Якщо нанести Big & Loud Lash Primer, вії стануть помітно довшими і об'ємними. Це, однак, не єдина перевага праймера: для його формули підібрано таке поєднання полімерів, яке допомагає туші, нанесеної поверх бази, триматися довше. Одночасно з цим інгредієнти, що входять до складу засобу, забезпечують віям догляд.

  • Основа під туш для вій Subversion, Urban Decay

Немає ніякої необхідності в накладних віях (і клопотах, які супроводжують їх використання), якщо можна всього лише покрити свої шаром Subversion, щоб вони стали більш товстими і довгими. У засоби кремова текстура, яка обволікає вії, а велика і пухнаста щіточка допомагає фарбувати найтонші волоски. Крім того, до складу входять пантенол і вітамін E.

  • Туш для вій False Lash Superstar, L'Oréal Paris

У L'Oréal Paris більш практичний підхід. В арсеналі у марки є двостороння туш, на одному з кінців якої «закріплена» база для об'єму вій. Спочатку потрібно нанести на вії цю базу, а після цього – туш, що знаходиться на іншій стороні тюбика. Ефектний результат забезпечений.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: