Незвичайні рум'яна: сірі, помаранчеві і фіолетові - правила нанесення

Як носити незвичайні рум'яна?

При пошуку рум'ян іноді можна наштовхнутися на помаранчеві, червоні, сірі і навіть фіолетові варіанти. Навіщо вони потрібні?

Рум'яна повинні обов'язково збігатися з відтінком з помадою? Це правило давно застаріло. Тепер прийнято експериментувати – в тому числі, і з кольором рум'ян, які з недавніх пір бувають не тільки персиковими і рожевими. Розповідаємо, що робити, якщо ви вибрали незвичайні рум'яна …

сірі рум'яна

В арсеналі деяких б'юті-брендів недавно з'явилися рум'яна сірого кольору з додаванням коричневого (це поєднання відтінків ще відомо як taupe). Вони ідеальні для скульптування особи, тому що допомагають створити тінь на вилицях, яка робить їх обриси виразніше. Рум'яна сірого кольору можуть з легкістю замінити бронзер. Ще один безумовний плюс – з цим засобом складно «переборщити»: якщо сірих рум'ян на шкірі занадто багато, це помітно відразу ж. У випадку з бронзерів все не так очевидно – особливо в тому випадку, якщо макіяж виконується при поганому освітленні.

руді рум'яна

Не встигла повернутися в моду помада морквяного кольору, як на полицях з'явилися рум'яна схожих відтінків. Вони найбільше знадобляться дівчатам з оливковою шкірою.У неї, як правило, жовтуватий подтон, від якого помаранчеві рум'яна якраз можуть відвернути увагу. Наносите рум'яна апельсинового кольору легкими рухами на вилиці і бічні ділянки лоба, а також на повіки, щоб виглядати свіжо в будь-який час року.

червоні рум'яна

У макіяжі губ червоний відтінок – класика. А ось червоні рум'яна багатьох дівчат лякають, і – дарма! Хоча в футлярі вони здаються занадто вже яскравими, на шкірі виглядають, навпаки, дуже природно. Головне правило: наносите їх рівномірно, напівпрозорим шаром. Як правильно наносити рум'яна червоного відтінку? Рухами пензля, на яку рум'яна набрані в зовсім невеликій кількості.

бузкові рум'яна

Хіба можуть стати в нагоді рум'яна фіолетових відтінків? Дівчатам з блідою шкірою – так. Бузкові відтінки з мерехтливими частинками їм відмінно підійдуть. Буде здаватися, що рум'янець ледь-ледь проступає крізь шкіру. До того ж, такі рум'яна додадуть їй дуже м'яке сяйво. Куди наносити рум'яна такого кольору? На скуловую кістка – як хайлайтер.

сливові рум'яна

Вибір припав на рум'яна темного відтінку – такий, як сливовий? Тільки на перший погляд здається, що грамотно використовувати його в макіяжі – це завдання, виконати яку під силу тільки професіоналові.Сливові рум'яна слід вибирати тим, хто любить образи з графічними акцентами. Їх рекомендують використовувати для скульптування особи. Вилиці, підкреслені рум'янами такого насиченого, глибокого кольору, будуть виглядати максимально виразно – можливо, їх більше не доведеться нічим доповнювати, крім підфарбованих брів і вій. Образ і так буде вражати оточуючих.

А ви пробували рум'яна незвичайних відтінків? Станьте в коментарях.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: