Як носити кольорову туш: секрети візажистів

Як носити кольорову туш?

Один із способів додати в свій макіяж кольору – нафарбувати вії яскравою тушшю. Як правильно її використовувати і з чим поєднувати?

вибір кольору

Якщо ви вирішили підступитися до макіяжу з кольоровими віями, перша проблема, яку треба буде розв'язати – вибір відтінку. Керуватися слід як своїми уподобаннями, так і особливостями зовнішності.

  • Синя туш – найбільш підходящий для повсякденного макіяжу варіант, його навіть можна назвати універсальним. Фарбувати вії синім найкраще білявим дівчатам. Що стосується кольору очей, то і з блакитними, і з карими, і з зеленими синя туш буде поєднуватися відмінно. Погляд блакитних очей завдяки їй стане більш глибоким, а контрастні зелені і карі очі така туш зробить яскравіше.
  • Зелену туш випускають в різних варіаціях: смарагдову, бірюзову, кольору свіжої трави. Вибирайте відтінок, виходячи зі своїх переваг. Також майте на увазі, що такі кольори найбільше підходять дівчатам з карими і сірими очима.
  • Рожева туш, незважаючи на яскравість відтінку, підходить всім. Його зазвичай бояться використовувати в макіяжі очей, так як він може додати погляду хворобливість, підкреслити втому.У цьому сенсі самий «безпечний» рожевий – кислотного відтінку, неоновий.
  • Фіолетова туш – теж відмінний варіант на кожен день, особливо темні сливові відтінки. Яскраві ж красиво контрастують з карими, зеленими і сірими очима.

способи нанесення

Повністю по всій довжині

Якщо ви досить сміливі для того, щоб зробити яскраві вії головним акцентом в своєму макіяжі, наносите кольорову туш на вії повністю, по всій їх довжині. І утримайтеся від інших примітних деталей образу.

© maschafear

На кінчики вій

Коли хочеться додати в макіяж очей зовсім трохи кольору, нанесіть кольорову туш тільки на кінчики вій, попередньо фарбувати їх звичайної чорною тушшю.

© talegrude

ефект градієнта

Ви додасте своєму погляду більшу глибину, якщо за допомогою різних відтінків туші створите м'який перехід від одного кольору до іншого. Світлу туш (наприклад, сіру) нанесіть на ту частину вій, яка розташована ближче до внутрішнього куточка ока. Чорної ж тушшю фарбувати вії у зовнішнього куточка.

© yesmy21

Тільки нижні вії

Багато з нас фарбують вії тільки зверху. Спробуйте створити незвичайний варіант макіяжу очей, завдавши кольорову туш тільки на нижні вії.

© shyannenichole91

варіанти поєднань

Чим доповнити макіяж з яскравими віями? Залежить від того, наскільки сміливий образ ви можете собі дозволити. Якщо ви не боїтеся нестандартних варіантів макіяжу, то до кольорової туші можна додати лайнер контрастного кольору або ж яскраву помаду. У тому випадку, якщо кольорові вії – межа яскравості для вас, залиште їх єдиним акцентом в макіяжі і в іншому використовуйте нейтральні, природні відтінки.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: