Як носити кольорові брови: червоні, фіолетові і навіть зелені

Як носити кольорові брови?

Черговий подіумний тренд для найсміливіших

Вперше кольорові брови як тренд ми побачили на подіумах в минулому році. Потім – в Instagram б'юті-блогерів, які повторили цей образ за допомогою неонових пігментів. Після того, як бренд Giorgio Armani випустив гелеву підводку для очей і брів Eye & Brow Maestro в несподіваних відтінках (червоному, фіолетовому, синьому і зеленому), можна сміливо стверджувати: це – той рідкісний випадок, коли яскравий макіяж з області арт-витівок перекочував в звичайне життя. І, здається, ми готові експериментувати з ним навіть в офісі.

Звичайно, кольорові брови навряд чи приживуться там, де діє суворий дрес-код, що регламентує навіть колір лаку для нігтів. А ось в редакціях глянсових журналів і рекламних агентствах кольоровими бровами нікого не здивуєш. Хтось з їх допомогою робить свій образ закінченим – брови сливового кольору відмінно доповнюють модний сріблясто-рожевий відтінок волосся, наприклад. Хтось використовує кольорові брови як окремий штрих, висловлюючи свою індивідуальність. Якщо і у вас вистачить сміливості адаптувати його до свого стилю життя, наші поради в допомогу.

Для того, щоб повторити образ, крім спеціальних засобів підійдуть тіні, кольорова туш, яскрава рідка підводка – вибір обмежений тільки вашою фантазією.При покупці засобів орієнтуватися слід на початковий стан брів.

Якщо у вас густі брови ідеальної форми, найочевиднішим рішенням буде кольорова туш для вій або волосся. Також підійде рідка підводка з пензликом – з її допомогою можна фарбувати волоски, а також регулювати яскравість, завдаючи штрихи прямо на шкіру у їх підстави. Якщо ж ви звикли промальовувати брови, підійдуть тіні насичених відтінків і гелеві підводки: їх слід наносити штрихами, жорсткої скошеної пензлем. Також варто враховувати правило: на світлих бровах будь-який відтінок буде виглядати яскравіше. Чим більше природного пігменту в волосках, тим сильніше він буде приглушати ефект.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: