Як нарощувати нігті акрилом: технологія нарощування нігтів акрилом, основні етапи та покрокова інструкція

Як нарощувати нігті акрилом: основні етапи нарощування

Перш ніж дізнатися, як нарощувати нігті акрилом, не зайвим буде розібратися, що ж це за матеріал і які його особливості.

Спочатку такий термопластичний полімер використовувався в стоматології, тому його запах знайомий практично кожній людині.

Завдяки своїм складовим і структурі, акрил дуже пластичний, гігієнічний, стійкий до різних навантажень і механічних впливів.

Основними складовими матеріалу є акрилова пудра (її називають полімером) і рідкий акриловий склад (його називають мономером).

Нарощування штучних нагідок передбачає з'єднання полімеру і спеціальних каталізаторів, внаслідок чого виходить м'яка маса, яка дуже пластична і застигає за короткий час. Після цього основі можна надавати форму, шліфувати її, наносити зверху покриття і малювати малюнки на нарощених нігтях.

Щоб нарощені нігтики вийшли красивими, необхідно в точності дотримуватися певні рекомендації і виконувати роботу послідовно етап за етапом.

Як нарощувати нігті акрилом поетапно:

Перш за все, майстер за допомогою пилочки знімає природний глянець, після чого нігтьові пластини необхідно підсушити і знежирити. Для цієї мети використовується дегідратор.

Щоб штучний матеріал надійно з'єднався з нігтьової пластиною, необхідно використовувати праймер, який являє собою ґрунтовку. Останнім часом в салонах в основному використовуються безкислотні праймери, які дають ефект надійної зчіпки і до того ж є більш безпечними.

На наступному етапі майстер формує так званий кульку, поєднуючи для цього акрилову пудру з мономером. Дуже важливо для цього використовувати виключно якісні та перевірені матеріали, які не завдадуть шкоди здоров'ю.

Варто відзначити.

Слід враховувати, що використання великої кількості мономера може стати причиною різних алергічних реакцій, тому майстер повинен вміти правильно набирати кульку з матеріалу.

Пудри для роботи можуть використовуватися прозорі або кольорові. При використанні прозорих пудр кулька виходить більш рідким, так як мономер і пудра використовуються в пропорції 2: 1. При використанні ж кольорових пудр кулька виходить більш сухим, оскільки для цього беруться дві частини пудр і одна частина мономера.

Далі акрилом формується структура нігтя. На цьому етапі також необхідно подбати про поздовжніх і поперечних арках, а також за допомогою пінцета створити бажані вигини.

Коли структура сформована, заготівля обпилюють, а вільному краю надається бажана форма. Якщо ви користуєтеся послугами професійного майстра, на обпилювання кожного нігтики він витратить всього декілька хвилин. Щоб не пошкодити і не подряпати поверхню штучного нігтики, їх обпилюють спеціальними пилками 180 грит.

Для додання глянцевого блиску поверхню шліфується і полірується.

Щоб зняти липкість з шкіри, до того як клієнт помиє руки, майстер змащує кутикулу і шкіру навколо нігтів маслом.

Правильно нарощені акрилові нігтики крім того, що красиво виглядають і відразу ж роблять ваші ручки акуратними і доглянутими, мають ще ряд переваг:

 • На відміну від гелевих, акрилові нігтики міцніші і до того ж їх легше відкоригувати.
 • Їх легко зняти, для цього достатньо скористатися спеціальною рідиною.
 • Для сушіння не обов'язково використовувати УФ-лампу.
 • На відміну від гелевих, нігтики з акрилу тонше, а тому виглядають більш природними.

Технологія нарощування нігтів акрилом в домашніх умовах: секрети і рекомендації

Технологія нарощування нігтів акрилом постійно вдосконалюється, завдяки чому сьогодні процес нарощування є нешкідливим.

Така процедура цілком може бути виконана в домашніх умовах.

Щоб спростити собі роботу, можна придбати спеціальний акриловий набір для нарощування нігтів.

Для виконання процедури в домашніх умовах знадобляться:

 • прозора або кольорова акрилова пудра і мономер;
 • грунтовка, яка надійно скріплює штучний матеріал з нігтьової пластиною;
 • рідина, яка очищає і підсушує поверхню нагідок;
 • трохи розчинника для акрилу (в ньому також можна промивати пензлики);
 • пензлика, пилочки, а також інструменти для шліфування й полірування;
 • тіпси, а також інструменти для їх укорочення;
 • клей для кріплення тіпсів;
 • преп і праймер.

Варто відзначити.

Найпростіше наростити нігті самостійно на тіпси або форми. Перший спосіб є більш простим і до того ж займає менше часу. Крім того, тим у кого чутлива кутикула також варто віддати перевагу цьому способу.

Існує також ще один варіант удосконалення своїх нігтів за допомогою акрилу – просте покриття. Техніка нарощування нігтів акрилом цим способом підходить жінкам хороших власних нагідок, так як за рахунок покриття їх можна подовжити. Багато дівчат вважають за краще виконувати таким способом літні нарощені нігті, оскільки на довгих нігтики можна виконувати безліч різних варіантів нейл-арту.

Для простого покриття акрил слід нанести на нігтьову пластину і акуратно запив місця, де він стикається з натуральним нігтиком. Якщо цього не зробити, згодом місця з'єднань будуть виглядати неакуратно. При виборі такого варіанту покриття раз в три тижні слід проводити корекцію. Під час корекції необхідно запив довжину і половину ширини покриття, після чого нанести новий шар. Щоб нігтики не зламалися, покриття на вільному кінці і кутикули має бути товщі, ніж на середині.

Самостійне нарощування акрилом нігтів: покрокова інструкція

Як правильно нарощувати нігті акрилом будинки?

Насправді, це не дуже складно, подібний процес складається з декількох етапів.

Можливо, спочатку у вас будуть виникати якісь труднощі, проте з кожним наступним разом результат буде виходити все краще і краще.

Отже, покрокова інструкція по нарощуванню нігтів акрилом:

 • На першому етапі ретельно очистіть шкіру рук і обробіть її дезинфектором. Після цього зніміть залишки колишнього нейл-арту, відшліфуйте нігтьові пластини і акуратно видаліть пил.
 • На другому етапі займіться кутикулою, яку необхідно відсунути пилкою або спеціальної дерев'яною паличкою-лопаткою.
 • На третьому етапі на палець надівається форма, а сам палець згинається. Форма повинна розташовуватися точно під куточками нігтьової пластини, оскільки в іншому випадку ніготь може зламатися або тріснути. Закріплюючи форму, щільно притисніть її і з'єднайте кінці (закривати їх не потрібно, так як від цього нігтик вийде неправильної форми).
 • На четвертому етапі на нігтьову пластину треба нанести преп, а після нього праймер і дочекатися їх висихання. Наносити кошти треба акуратно, щоб вони не потрапили на шкіру.
 • На п'ятому етапі сформований білий акриловий кульку наноситься на форму і розподіляється по ній. Крім цього, вам треба сформувати лінію посмішки (для цього пензлик змочується в ліквід).
 • На наступному шостому етапі нанесіть на натуральний ніготь рожевий акриловий кульку. Робити це треба так, щоб білий і рожевий кольори трохи перетнулися. Рожеву кульку наноситься також на область кутикули. Намагайтеся наносити матеріал акуратно, щоб поверхня виходила рівною. В цьому випадку обпилювання буде значно легше.
 • На сьомому етапі після висихання акрилу форму можна знімати, а поверхня штучного нігтики – вирівнювати. Для цього спочатку крупнозернистою пилочкою обтачиваются бічні поверхні, після чого обробляється вільний кінець. В кінці можна шліфувати поверхню дрібнозернистою пилкою. Робиться це, починаючи від кутикули в сторону боків. При цьому пилка направляється зверху вниз.
 • На восьмому етапі наноситься масло для кутикули, яке розподіляється по всій поверхні. Після проводиться шліфування, усуває подряпини, що залишилися від пилочки. В результаті заключної шліфування поверхня повинна стати гладенькою.
 • На дев'ятому етапі наноситься шар прозорого лаку.

У домашніх умовах також можна виконати нарощування на верхніх формах. Для цього руки спочатку обробляються антисептиком, а після висихання нігтів видаляється кутикула. Потім на нігті наноситься антисептик, і підбираються відповідні вашим нігтиками форми. Далі акуратно наноситься преп, а після нього – праймер. По центру нігтьової пластини також міститься акриловий кульку і рівномірно розподіляється по поверхні.Після цього форма приколюється до нігтя і трохи притискається. Коли матеріал стане твердим, форму можна знімати і за допомогою пилочки надати нігтиками бажаний вид. І не забудьте про масло для кутикули!

Як правильно нарощувати нігті акрилом на типсах

Щоб самостійно наростити нігті на типсах, спочатку треба підібрати відповідні за розміром тіпси і обпиляти їх зверху за допомогою крупнозернистою пилочки. Місце, яке буде стикатися з вашим нігтем, також треба обпиляти. Потім продезінфікуйте руки, видаліть кутикулу і обробіть нігтьові пластини дезинфектором.

На кінчики нанесіть преп, після чого можна приклеювати тіпси, використовуючи для цього спеціальний клей. Довжина нігтів в цьому випадку може бути будь-яка, оскільки тіпси легко можна обрізати. Щоб кордон нігтя і тіпси стала непомітною, її можна спиляти або нанести на неї спеціальну рідину. Подальший процес аналогічний нарощування на формах.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: