Як наносити тіні вологим способом: 15 фото

Як наносити тіні вологим способом?

Більше можливостей в макіяжі відкривається тим, хто знає технічні хитрощі. Такі, наприклад, як вологе нанесення засобів з пудровий текстурою. Розповідаємо, в чому його переваги

Оволодіти прийомами, які використовують в cвоей роботі професійні візажисти, набагато простіше, ніж здається. У цьому легко переконатися, навчившись, наприклад, наносити тіні вологим способом. Розповімо про особливості цієї техніки і про те, в яких випадках вона може стати в нагоді.

Особливості вологого способу нанесення тіней

Багато з тих, хто щодня користується тінями для очей, навіть не замислюються про те, що їх можна наносити по-різному. Сьогодні ми поговоримо про вологому способі. Чим же він такий хороший?

По-перше, покриття виходить більш інтенсивним за кольором; здається навіть, що воно набуває деяку щільність. Особливо виразним стає сяйво тіней з ефектом металік, за який відповідає невеликий шіммер.

По-друге, вологий спосіб нанесення значно підвищує стійкість макіяжу.

Вам не знадобляться спеціальні інструменти або додаткові кошти. Досить змочити у воді кисть або спонж, а потім розподілити з їх допомогою тіні по шкірі вік.

Растушевка зажадає більше зусиль, але підсумкова яскравість кольору того варто.

Як наносити запечені тіні вологим способом?

Волога техніка особливо актуальна при використанні запечених тіней. Ця категорія засобів гідна окремої згадки.

  • Такі тіні відрізняються від звичайних способом виготовлення: суміш мінеральних пігментів і мерехтливих частинок з водою дійсно запікають – під впливом високих температур волога випаровується, а решта маса стає щільною і однорідною. Таке «злиття» шиммера і кольорового пігменту при нанесенні (особливо вологому) дає ефект фольги, дзеркальну поверхню.
  • Колір зберігає свою насиченість: на шкірі він виглядає так само, як і в упаковці. Саме цього не вистачало звичайним тіням – в результаті і було придумано «запікання».
  • Запечені тіні відрізняються підвищеною стійкістю – за численними відгуками, вони не скачуються в складки і не обсипаються.

Запечені тіні наносять вологим способом в три етапи.

Спочатку слід розподілити по шкірі вік спеціальний праймер.

Потім – змочити кисть водою і зліг віджати її. Набрати нею невелику кількість тіней.

Легкими, як би вкарбовуються рухами нанести тіні на повіки без сильного натиску. Розтушувати кордону нанесення.

Техніка нанесення розсипчастих тіней вологим способом

Що стосується розсипчастих тіней і пігментів, то тут все просто. Потрібна лише трохи більша обережність. Незручність може привести до того, що кольорова пудра розлетиться навколо, забруднивши одяг або зіпсувавши вже частково готовий мейкап. Вологий спосіб нанесення у випадку з розсипчастими тінями зручний тим, що до змоченим у воді кисті або спонж частки пудри буквально прилипають, що мінімізує ризик втрати в прямому і переносному сенсах.

У розсипчастою форматі часто випускають пігменти – їх (втім, як і тіні) можна використовувати не тільки для макіяжу очей, але і в якості хайлайтера, бронзера та інших засобів. Іноді їх наносять і на губи. Якщо ви зацікавлені в ефектному яскравому результаті (при створенні вечірнього образу, наприклад), то володіння вологою технікою роботи з пігментами вам точно стане в нагоді. Інформацію стосовно користування пігментами – в нашому відео!

Макіяж з тінями, нанесеними вологим способом: фотогалерея

Якщо порівнювати вологий спосіб нанесення тіней з сухим, то другий багато в чому поступається: покриття нерідко виходить напівпрозорим, йому не вистачає яскравості, сяйва і стійкості.Всі ці показники будуть на рівні, якщо застосувати техніку вологого нанесення.
А ви більше любите наносити тіні сухим або вологим способом? Залиште свій відгук у коментарях.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: