Сухі тіні для повік - як наносити сухі тіні: рекомендації візажистів

Як наносити сухі тіні: 3 способи

Одні і ті ж сухі тіні можуть виглядати абсолютно по-різному в залежності від того, як їх нанести. розповідаємо подробиці

За допомогою кистей

Використовуйте не аплікатори, які йдуть в комплекті з багатьма тінями, а спеціальні кисті для нанесення пігменту і розтушовування. Професійні кисті допоможуть рівномірно нанести тіні і розподілити їх по всьому століття. Кисті з натурального ворсу шукайте у Giorgio Armani: зверніть увагу на плоску і скошену кисті для повік (остання допомагає ідеально фарбувати складку століття). Більш бюджетний варіант – кисті з синтетичного ворсу (наприклад, Pro Flat Shading Brush від NYX Professional Makeup).

пальцями

Пальцями можна наносити не тільки кремові тіні, а й сухі. Результат вийде більш пигментированним і щільним. Щоб тіні не обсипалися, попередньо нанесіть спеціальний праймер для повік. Добре підійде для цього Eyeshadow Primer Potion від Urban Decay.

вологим способом

Змочіть кисть у воді, промокніть серветкою і наберіть трохи пігменту. Акуратно нанесіть тіні на повіки. Колір вийде менш насиченим і заграє по-новому: результат нагадає акварельні малюнки. Залежно від інтенсивності розтушовування тіні можуть залишитися сильно-пігментованими або майже невидимими. Головне, розтушовувати треба швидко: тіні швидко засихають.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: