Кремові тіні: 5 правил нанесення

Як наносити кремові тіні? Всього 5 кроків

З кремовими тінями важко порозумітися? Не так уже й сильно, як здається. Дотримуйтесь простий інструкції по нанесенню кремових тіней

Сухі тіні – це класика, яка не викликає зайвих питань. З кремовими тінями складніше: через незвичній текстури їх вважають б'юті-засобом для «просунутих», тому здається, що без особливих знань і умінь з ними не впоратися. Насправді ж працювати з кремовим форматом зручно і легко. Вводимо вас в курс справи.

підготовка

Праймер в макіяжі очей зайвим не буває. Нанесений тонким шаром, сухим тіням він допомагає не обсипатися на нижню повіку, а кремовим – НЕ скататися і не зібратися в складці. Останнє – знайома проблема для тих, у кого шкіра повік жирна. В цьому випадку, використовуючи кремові тіні, без праймера не обійтися ніяк. Це засіб не тільки вирівнює шкіру, але також робить її поверхню більш сухий і «чіпкою»: тіні надійно «закріплені». Довірити свій макіяж з кремовими тінями можна, наприклад, базі Eyeshadow Primer Potion від Urban Decay, яка забезпечить макіяжу 24-годинну стійкість.

інструмент

Чи кожен пензлем можна наносити кремові тіні? Слід пам'ятати про «золотом» правилі: для сухої текстури – кисті з натуральним ворсом, для кремовою – синтетика.Так що плоска синтетична кисть начебто Pro Brush Flat Detail від NYX Professional Makeup – якраз те, що для такого макіяжу очей стане в нагоді.

техніка

Візажисти впевнені: найкраще наносити кремові тіні для повік подушечками пальців. Професійна кисть – варіант, який не потрібно скидати з рахунків. Легкі вбивається руху, по-перше, розподілять текстуру рівномірно, по-друге, зроблять покриття стійким.

растушевка

Вирішивши, як працювати з тінями – за допомогою кисті або ж «вручну», не забудьте про те, що потрібна ретельна розтушовування. Кремова текстура нерідко залишає після себе різкі, чіткі лінії на кордонах нанесення, а для ефекту smoky, наприклад, це не підходить. Тими ж подушечками пальців зробіть так, щоб відтінок кремових тіней м'яко розсіювався і буквально зливався з шкірою.

Верхній шар

Як самостійний засіб кремові тіні гарні, якщо потрібен яскравий, насичений макіяж очей. Але ще більше вони стануть в нагоді тим, кому потрібен макіяж з підвищеною стійкістю. Тому кремові тіні нерідко завдають в якості бази під сухі. Пудра «лягає» поверх крему і закріплюється так, що про макіяжі можна не турбуватися весь день.До речі, кремові тіні можна використовувати не тільки по прямому призначенню: про небанальних способах їх застосування читайте в цьому матеріалі.

Чи є кремові тіні у вашій косметичці? Як ви ними користуєтеся? Поділіться в коментарях.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: