Як правильно наносити хайлайтер на обличчя покроково: 6 фото і відео

Як наносити хайлайтер на обличчя?

Покрокова ФОТОінструкція і наші поради допоможуть тим, хто вперше взяв у руки хайлайтер

Хайлайтер – засіб, без якого не обходиться жодна модна техніка макіяжу: ні стробінг, ні контурінг, ні навіть нонтурінг. Тому варто до нього придивитися пильніше!

Для чого потрібен хайлайтер?

Основна функція хайлайтера – додавати шкірі сяйва за рахунок відбиття світла. Але способи його застосування можуть бути різними, як і результат.

За допомогою хайлайтера можна створити ефект шкіри, ніби підсвічується зсередини, підкреслити окремі частини обличчя (наприклад, вилиці), виділити очі.

Світловідбиваючі частинки, за рахунок яких хайлайтер і виконує покладену на нього місію, можуть бути дрібними або великими. За текстурі хайлайтери теж різняться – вони бувають рідкими і кремовими, випускаються у формі олівця, пудри і стіки.

Як використовувати хайлайтер: покрокова ФОТОінструкція

Як ми вже з'ясували, використовувати хайлайтер можна по-різному. Але найчастіше його застосовують, щоб виділити і підкреслити певні зони особи – ті, на які в першу чергу падає світло. Така техніка дозволяє зробити обличчя більш скульптурним, а його риси – більш виразними.

Для початку переконайтеся, що ви ідеально попрацювали над тоном: як слід розтушувати тональний засіб, замаскували недоліки шкіри коректором і консилером. Як правильно наносити сухий хайлайтер, пояснює візажист Юлія Сизих.

Юлія Сизих
візажист

Зона, на яку слід наносити найбільше хайлайтера – це верхня частина скул. Почніть розтушовувати хайлайтер саме в цій області, поки не досягнете інтенсивності, яка вам необхідна. Для того щоб кордони сухого хайлайтера були менш помітні, після розтушовування пензлем можете пройтися по вилицях кінчиками пальців і м'яко втушевать хайлайтер в тональний крем.

Додайте трохи засобу також на область над вигином брови: так макіяж буде виглядати більш гармонійно.

Пройдіться хайлайтер по спинці носа. Не робіть тушевку в цій зоні занадто широкою, щоб візуально не розширити ніс.

Підсвітите хайлайтер "галочку" над верхньою губою, щоб зробити губи візуально більш пухкими.

Додайте трохи засобу в улоговинку над підборіддям – але тільки в разі, якщо ця зона не стає жирною протягом дня.

Растушуйте невелика кількість хайлайтера у внутрішніх куточках очей.Цей простий трюк моментально додасть погляду сяйва! Особливо актуальний він для дівчат з близько посадженими очима: відстань між ними стане візуально більше.

Різні схеми нанесення хайлайтера

Якщо базову схему нанесення хайлайтера ви засвоїли, вивчіть поради, які допоможуть скорегувати окремі частини обличчя за допомогою сяючих пігментів.

Як візуально зробити ніс коротше за допомогою хайлайтера?

Візуально вкоротити ніс допоможе наступний простий прийом: рівномірно нанесіть хайлайтер уздовж спинки носа, а кінчик залиште "чистим". Якщо ж ви, навпаки, хочете візуально подовжити короткий ніс, додайте трохи хайлайтера на його кінчик.

Як виділити вилиці хайлайтер?

Щоб підкреслити вилиці, нанесіть хайлайтер на найвищі їх точки. Таке сяйво буде помітно при різному освітленні і з різних точок огляду, тому можете бути впевнені: рельєф особи вдасться підкреслити якнайкраще.

Як виділити брови?

Хайлайтер знадобиться також при створенні макіяжу брів – причому не тільки вечірнього, але і денного. Нанесіть трохи хайлайтера під брову і над нею, щоб зробити її більш графичной і "розкрити" погляд.

Як наносити рідкий, сухий і кремовий хайлайтер?

Наносити хайлайтер можна пензлем, спонжем або подушечками пальців – в залежності від того, якого результату ви хочете добитися і який тип хайлайтера при цьому використовуєте. Розповідаємо про особливості нанесення найпопулярніших видів хайлайтера.

рідкий хайлайтер

Найзручніше такої хайлайтер наносити пензлем з синтетичного ворсу або пальцями. Якщо у рідкого хайлайтера делікатне сяйво (як, наприклад, у засоби Alliance Perfect від L'Oréal Paris), то його можна використовувати в якості праймера, щоб створити той самий ефект, що підсвічується зсередини шкіри.

кремовий хайлайтер

Його теж можна розподіляти пензлем, спонжем або пальцями, а YSL, наприклад, випускають цей засіб в зручному форматі хайлайтера-ручки з пензликом. Як правило, у такого хайлайтера щільніша і насичена текстура, тому в якості праймера його використовувати не рекомендується.

сухий хайлайтер

Дозволяє створити делікатне сяйво, яке буде доречно і в денному, і в вечірньому макіяжі. Сухий хайлайтер можна наносити і поверх тонального крему, і після звичайної пудри. Особливо стане в нагоді цей засіб дівчатам з жирною шкірою.

А який хайлайтер використовуєте ви? Залишайте свої рецензії на кращі засоби в коментарях!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: