Як наносити камуфлирующий гель - схема, фото

Як наносити камуфлирующий гель – схема, фото

Сьогодні не кожна жінка може похвалитися ідеальними нігтями, які мають рівний колір і правильну форму.

Однак впадати у відчай з цього приводу не слід, адже вихід з такого становища є.

Їм може бути нарощування штучних нігтів за допомогою спеціального гелю.

Щоб надати нігтьової пластини природний відтінок досить нанести на неї камуфлирующий гель для нігтів. Виходячи з властивостей, даний засіб відносять до серії гелів кольорового типу.

Це пояснюється тим, що його можна використовувати, як в якості скульптурного матеріалу, так і зміцнює в силу змісту в ньому безлічі різних пігментів.

У палітру представленого гелю входять всі природні рожеві і бежеві кольори.

Тому нарощування нігтів за допомогою цього гелю є дуже актуальною процедурою, адже завдяки такому засобу можна створити ефект натурального рівного покриття нігтів.

Необхідно знати, що даний гель прийнято розділяти на три типи:

 • однофазний;
 • двофазний;
 • Трифазний.

Нарощування нігтів камуфлюють гелем

Найбільш популярним серед клієнтів є однофазний камуфлирующий гель, Який легко обпилюють, зручний в роботі і забезпечує краще зчеплення з поверхнею нігтьової пластини.

До того ж його спосіб застосування не представляє особливих труднощів. Досить нанести праймер на попередньо знежирений ніготь.

Далі необхідно дотримуватися шари:

 1. базовий тонкий шар – формує обриси майбутнього нігтики, викладається на звістку натуральний ніготь і форму;
 2. конструює – створює конструкцію, перекриває дефекти.

Нанесені шари обов'язково потрібно просушити під ультрафіолетовою лампою протягом 2-ух хвилин, якщо потужність лампи становить 36 Вт.

При виборі гелю, необхідно звернути увагу на фірму-виробника.

На сьогоднішній день затребуваним можна назвати гель камуфлирующий Рунейл.

Він відмінно приховує незначні дефекти нігтьової пластини, надає їй більш натуральний вигляд і подовжує нігтьове ложе.

Такий гель цінується багатьма фахівцями за його середні показники в'язкості і багату кольорову палітру, представлену всіма природними відтінками рожевого і бежевого кольору.

Він також ідеально підходить для французького манікюру.

ПО ТЕМІ

Схема нарощування камуфлюють гелем


Вибрати в якості матеріалу для процедури камуфлюючі гелі для нарощування нігтів – це ще нічого не означає.

Більш важливим етапом є сам процес нарощування, під час якого необхідно дотримуватися певних технік і правил виконання даної процедури.

Природно, наростити нігті за допомогою даного гелю можна не тільки в салоні, але і у себе вдома.

Для опису процесу використовуємо трифазну систему для нарощування. Обов'язково потрібно дотримуватися деяких етапів, а саме:

 1. На першому етапі рекомендується підготувати ніготь, обробити його дезинфікуючим засобом, видалити кутикулу, надати нігтьової пластини необхідну форму за допомогою пилочки.
 2. Другий етап полягає в тому, щоб знежирити ніготь і підготувати його поверхню – забафіть. Струшуємо пил і покриваємо нігтики праймером.
 3. На третьому етапі необхідно за допомогою сухої щільної кисті нанести базовий гель, розподіливши його по нігтя і створивши каркас із заданою майбутньої довжиною. Потримати нігті протягом 2-ух хвилин під ультрафіолетовою лампою.
 4. Четвертий етап полягає в нанесенні камуфляжного гелю на підготовлену поверхню.Візьміть пензлем краплю камуфляжу, прикладіть до центру нігтики – плаваючими, зигзагоподібними рухами витягніть до кінчика нігтя, заповнивши весь низ. Потім з центру, залишаючи апекс сформованим, трохи відтягніть гель в сторону кутикули, але не доходячи міліметр. З боку кутикули і валиків гель повинен сходити нанівець. Цей шар також слід закріпити під ультрафіолетовою лампою три хвилини.
 5. П'ятий етап. З висушених нігтів слід видалити липкий шар, обпиляти, надаючи підсумкову форму, і пройтися бафом створюючи гладкість поверхні, після виконаної роботи знежирюємо нігтики.
 6. На шостому етапі необхідно надати форму лінії посмішки за допомогою білого гелю і висушити пару хвилин в лампі;
 7. Далі покриваємо ніготь фінішним засобом, висушуємо і знову знімаємо липкість.

камуфлирующий гель

Схема нарощування камуфляжним гелем також полягає в тому, щоб підготувати спеціальні тестери, які допоможуть визначитися з необхідним тоном.

Саме примірка допоможе підібрати найбільш оптимальний відтінок. А так як такий гель ставитися до розряду кольорових, перед використанням його слід гарненько перемішати зубочисткою або пушер.

Якщо в ваших мріях змінити довжину нігтя або якнайкраще приховати дефекти нігтьової пластини можна вибрати густий камуфлирующий гель. Його консистенція підійде для цих цілей як не можна краще.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: