Як малювати квіти на нігтях: покрокова інструкція акрилом або гель лаком

Як намалювати квіти на нігтях?

Покрокова інструкція для тих, хто впевнений: малюючи квіти на нігтях, можна прискорити наближення весни

Квіти – найбільш популярний вид дизайну для нігтів. Милі невеликі квіточки або цікаві квіткові композиції можуть стати як невеликий деталлю вашого образу, так і його головною родзинкою.
Акуратні ромашки не тільки налаштовують на романтичний лад, але і красиво виглядають як на довгих, так і на коротких нігтях. Самостійно їх намалювати не складно, достатньо дотримуватися нашої інструкції:

Протріть нігтьову пластину засобом для зняття лаку, щоб видалити залишки лаку і знежирити нігті. Нанесіть базове покриття.

Тепер вам знадобиться спеціальний інструмент для нанесення точок – ДОТС. Але ви можете обійтися звичайною шпилькою. Знежирте її засобом для зняття лаку. Занурте в білий лак і поставте на нігтьової пластини шість точок – пелюстки майбутнього квітки.

Перш ніж починати творити, приведіть в порядок свої нігті, зробивши манікюр. Жоден дизайн не буде виглядати добре на недоглянутих руках.

З'єднайте ці точки, позначивши контур, і зафарбуйте «пелюстки» білим лаком. Дайте йому трохи висохнути.

Візьміть маленьку пензлик для нейл-арту.Намалюйте тонку лінію на кожній пелюстці. Дайте покриттю підсохнути протягом п'яти-семи хвилин.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: