Як правильно намалювати ідеальні стрілки на очах: ​​поради та рекомендації

Як намалювати ідеальні стрілки на очах: ​​5 правил

Щоб стрілки виглядали бездоганно і трималися весь день, спробуйте застосувати на практиці поради професійних візажистів

Підготуйте повіку

Коли-небудь помічали, що стрілки протягом дня відображаються на столітті або норовлять сповзти вниз? Не сваріть себе за жирну шкіру або «неправильні» очі, вони тут непричому. Просто підготуйте повіку перш, ніж малювати стрілки. Створивши бар'єр між шкірою повік і підведенням, ви зробите стрілки по-справжньому стійкими.

Нанесіть базу для тіней на все віко, растушевивая до брів. Також пройдіться їй по нижньому століттю. Потім розтушуйте світлі тіні по рухомому століття. Складку століття підкресліть коричневими тінями, як і куточок ока знизу.

Таким чином ви не дасте підводці віддрукуватися, а також підкреслите природну скульптуру очей. Це допоможе очам не виглядати «плоскими» на тлі яскравих стрілок.

Прокрасьте межреснічного лінію

Щоб не було видно простір між стрілкою і зростанням вій, не забудьте скористатися чорним олівцем для очей. Прокрасьте їм все межреснічного простір, і ваші майбутні стрілки будуть виглядати акуратно, а вії стануть візуально густіше.

Визначтеся з напрямом

Намагайтеся уникати стрілок, що мають загнутий форму. Вони візуально зменшують довжину очі. Не покладайтеся на удачу, намагаючись намалювати стрілку відразу цілком, замість цього почніть малювати стрілки з «хвостиків».

Знайдіть саму крайню точку у зовнішнього куточка ока і проведіть пряму лінію, паралельну основи брови. Робіть це з відкритими очима, дивлячись в дзеркало прямо перед собою. Це буде головна напрямна вашої стрілки. Решта лінії після цього вибудовувати буде вже значно простіше.

дотримуйтесь симетричність

Щоб стрілки вийшли максимально однаковими, малюйте кожен етап відразу на обох очах. Отріс «хвости» стрілок і звірте в дзеркало їх симетричність. Після цього прорисуйте контур поверх вій на обох очах. Потім зробіть завершальний штрих – з'єднайте контур вій і «хвостик», щоб стрілки стали прямою лінією. Більш детально цей спосіб малювання стрілок можна подивитися в нашій інструкції.

Робота над помилками

Не турбуйтеся, якщо зробите помилку. На шляху до ідеальних стрільцям помилки неминучі. Навіть професійні візажисти не завжди малюють стрілки з першого разу, але вони знають простий і дуже дієвий трюк, як все виправити.Візьміть тонку скошену кисть зі штучного ворсу і промокніть її засобом для зняття водостійкого макіяжу. Потім подкорректируйте всі огріхи. Кисть моментально зніме зайву підводку і залишить за собою ідеально рівну лінію. Таким способом при необхідності ви можете навіть змінити напрямок стрілки або змінити її довжину.

Чи готові приступити до практики? Дерзайте! Але перш подивіться наше навчальне відео:

Діліться з нами своїми успіхами!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: